Ulubione kosmetyki naszych pracowników

Również pracownicy parfumdreams regularnie korzystają ze swoich ulubionych kosmetyków dostępnych w sklepie online. Zapachy, produkty do pielęgnacji, makijażu i stylizacji włosów - każdy ma swoje ulubione kosmetyki, które z czasem stały się stałym elementem rytuałów dla urody. Z przyjemnością przedstawiamy niektórych członków naszego zespołu oraz ich ulubione kosmetyki!
Odkryj teraz

Old but Gold

Trendy pojawiają się i przemijają, nowości wkraczają na rynek, jednak często to klasyki wśród produktów, które sprawdzają się od lat, zajmują stałe miejsce w naszym rytuale piękności. To produkty na których można polegać i które sprawdzają się w każdych okolicznościach. Nasze klasyki nigdy Cię nie zawiodą!
Odkryj teraz

Bestsellery ostatnich 15 lat

Kamienie milowe

 
2004
 

Założenie firmy

W 2004 roku Kai Renchen, wraz z trójką przyjaciół, do których należą Daniel Lang, Alexander Neutz i Timo Ziegerer, uruchamia internetową perfumerię parfumdreams. Historia sukcesu rozpoczęła się w miejscowości Öhringen w regionie Badenii-Wirtembergii.

W piwnicy perfumerii należącej do rodziców samodzielnie stworzyli oni oprogramowanie do pierwszej odsłony online. Te samodzielnie stworzone programy do dziś stanowią techniczne fundamenty nowocześnie prosperującej perfumerii internetowej.

Kiedy pojawiły się pierwsze zamówienia, przyjaciele rzucili się w wir pakowania paczek. Szybko piwnica okazała się zbyt mała, a paczki zaczęły piętrzyć się w korytarzu aż po sufit. Przyjaciele wynajęli zatem pomieszczenia magazynowe, lecz i one starczyły tylko na krótki czas.

 
 
2015
 

Nowa inwestycja w Pfedelbach

Tak w 2015 roku powstał nowy budynek w Pfedelbach. W międzyczasie do zespołu parfumdreams dołączyło 450 pracowników.
 
 
2016
 

Glamfume

Jesienią 2016 roku miała miejsce premiera ekskluzywnej marki perfum, GLAMFUME . Jej dwie założycielki, Chris i Criss, to matka i córka - obie kochają świat zapachów i żyją nim.

Doświadczenia i wrażenia, które zgromadziły podczas niezliczonych podróży, obudziły w nich obu pragnienie, aby przemienić inspiracje w autentyczne przeżycia w kontakcie z zapachami.

Linia perfum TRUE STORY to spełnienie wielkiego marzenia Chris i Criss o wspólnej kolekcji zapachowej.

Trzy lata później powstaje nowa linia perfum WHITE HEAVEN BEACH — dla niej i dla niego.

Ten zapachowy duet oczarowuje purystycznym wdziękiem Whitehaven Beach, cudownie pięknej plaży na wyspie Whitsunday Island.

 
 
2016
 

Ekspansja na Europę

Od 2016 roku marka parfumdreams rozszerzyła swój zasięg na 14 europejskich krajów. Po premierze w Szwecji w 2016 roku, w 2017 roku nadszedł czas na kolejne rynki, takie jak Dania, Austria, Wielka Brytania, Włochy, Francja, Belgia, Holandia, Hiszpania. Od 2018 roku marka parfumdreams jest obecna także w Irlandii, Finlandii, Polsce i Portugalii.

 
 
2019
 

Status Quo

Od przejrzystego asortymentu rozpoczynając, asortyment w ofercie parfumdreams rozrósł się przez te lata do 44000 produktów ponad 600 marek w kategoriach perfum, pielęgnacji i kosmetyków oraz dociera do ponad 3000000 zadowolonych klientów.

Nasz sklep online jest nieustannie optymalizowany dla zapewnienia rosnącej satysfakcji naszych klientów.

Od 2011 roku dostępna jest również aplikacja parfumdreams, która sprawia, że doświadczenia zakupowe naszych klientów są jeszcze prostsze i wygodniejsze.

 

*

Nie jest możliwa wypłata gotówki, promocja nie łączy się z innymi akcjami Obowiązuje do 27.06.2022. jednorazowo na gospodarstwo domowe, promocja nie obowiązuje w przypadku kart upominkowych, zestawów Creed, Glamfume, Parfums de Marly & Xerjoff.  Artykuły z wyprzedaży wykluczone! Minimalne wartości kory: 50zl  300zl Parfümerie Akzente GmbH, Ust-IdNr. DE813307548 AG Stgt. HRB 581012.