GARNIER

47844
4,5/5 na podstawie wszystkich ocen

Piękno i dobre samopoczucie dzięki marce Garnier

Marka Garnier należy do znanej na całym świecie grupy kosmetycznej L'Oréal, która produkuje kosmetyki do pielęgnacji włosów, skóry i ciała. Garnier jest drugą największą marką w Grupie L'Oréal i istnieje od ponad 115 lat. Firma Garnier została założona w 1904 roku przez fryzjera i perfumiarza Alfreda Amoura Garniera. Wynalazł on balsam do pielęgnacji włosów wykonany z czysto naturalnych składników i opatentował swój wynalazek. Tym samym położył kamień węgielny pod markę, która jest obecnie oficjalnym partnerem sieci drogerii dm.

W 1909 roku, po zaledwie pięciu latach, Alfred Garnier sprzedał swoją firmę. Pod koniec I wojny światowej firma rozrosła się z małej firmy produkującej ręcznie do dużej firmy pod nazwą Laboratoires Garnier. W latach 60-tych firma wprowadziła na rynek pierwsze farby do włosów, co stało się globalnym przełomem w świecie kosmetycznym. W 1965 roku markę kupił koncern L'Oréal i systematycznie ją rozwija.

Jakie produkty marki Garnier są dostępne?

Garnier podbił rynek niemiecki w 1965 roku dzięki linii Nutrisse obejmującym produkty do koloryzacji włosów. Kolejnym kamieniem milowym Garnier była marka wzmacniających i odżywczych produktów do pielęgnacji włosów Fructis, które do dziś cieszą się ogromną popularnością. Od 2007 roku Garnier oferuje również produkty do pielęgnacji skóry. W 2012 roku linia Olia zrewolucjonizowała rynek farb do włosów produktami niezawierającymi amoniaku. W 2015 roku pojawiły się ziołowe produkty do pielęgnacji włosów z linii True Treasures i od tego czasu duży nacisk położono na rozwój produktów naturalnych.

Wybór produktów Garniera jest ogromny. Najbardziej znane produkty pielęgnacyjne Garnier obejmują następujące serie, każda o innym działaniu:

Wybór produktów Garnier jest ogromny i każdy znajdzie coś dla siebie. Kosmetyki Garnier mają za zadanie chronić, odżywiać, oczyszczać i podkreślać. Z Garnier każdy poczuje się komfortowo i będzie pod wrażeniem różnorodnej gamy produktów.

Co wyróżnia markę Garnier?

Garnier produkuje kosmetyki przede wszystkim dla kobiet, ale oferuje także produkty dla mężczyzn. Garnier to odżywcza pielęgnacja i podkreślanie naturalnego piękna. Garnier to marka na co dzień, niedroga i łatwo dostępna dla każdego.

Według filozofii Garniera piękno nie powinno być przywilejem. Każdy jest piękny, każdy jest wyjątkowy, a dzięki produktom Garnier wewnętrzne piękno można wyrazić i celebrować także na zewnątrz. Naturalne składniki kosmetyków Garnier wzmacniają pewność siebie i zwiększają zadowolenie.

Kup produkty Garnier online: Duży wybór w parfumdreams

Kosmetyki Garnier możesz kupić online w parfumdreams. Przejrzyj bogaty asortyment kosmetyków Garnier i postaw pielęgnację swojej skóry i włosów na pierwszym planie. Wysokiej jakości, ekskluzywne produkty firmy Garnier pasują do każdej łazienki, a różne przeznaczenie poszczególnych kolekcji Garnier sprawia, że w bogatym asortymencie marki z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.