parfumdreams prezentuje: Świętujemy miesiąc Koziorożca

Koziorożec jest dziesiątym znakiem zodiaku, żywiołem, który ma ogromny wpływ na jego naturę jest Ziemia, a planetą, która mu patronuje Saturn. To za ich zasługą Koziorożec twardo stąpa po ziemi i ma wyjątkowo zdecydowany charakter. Kobiety i mężczyźni spod znaku Koziorożca wytrwale dążą do celu, są zdyscyplinowani i ambitni. Innymi słowy - kiedy Koziorożec postanowi coś zrobić, to zrobi to. Jednym z powodów jest między innymi to, że wcześniej wszystko dokładnie planuje w najdrobniejszych szczegółach. Od 22.12.2021 do 20.01.2022 pragniemy wyróżnić ten wyjątkowy znak zodiaku i zaoferować idealny asortyment produktów dla tego wybitnego mistrza organizacji.

 

Must-Haves

Cechy charakteru Koziorożca

> Nie cierpi chaosu, gdyż Saturn to symbol porządku i zorganizowania.

> Nie lubi być w centrum uwagi, jest raczej ostrożny, spokojny i trochę wycofany.

> Sukces jest bardzo ważny dla Koziorożca, zarówno w życiu towarzyskim, w miłości, jak i w pracy.

> Lubi budować swoje życie na solidnych fundamentach.

> Szuka partnera, którego wymagania i ambicje są podobne do jego własnych.

It's a match!

 

Koziorożec - Kobieta

Kobieta spod znaku Koziorożca wyróżnia się niespotykaną ambicją. Ma wysokie wymagania wobec siebie i swojego partnera. Zawsze wie, czego chce i wytrwale dąży do osiągnięcia wyznaczonego celu. Otacza się osobami, które podzielają te same wartości. Nawet jeśli te silne kobiety same świetnie sobie radzą, to pragną bezpieczeństwa i stabilności we wszystkich obszarach swojego życia.

Dowiedz się więcej
 
 

Koziorożec - Mężczyzna

Mężczyzna spod znaku Koziorożca lubi mieć w życiu wszystko pod kontrolą, a swoją przyszłość zaczyna planować już w bardzo młodym wieku. W związkach poszukuje stałej i trwałej relacji. Z uwagi na to, że Koziorożce same są bardzo uczciwe, szybko zauważają, kiedy ktoś próbuje je oszukać. W tej kwestii są bardzo pamiętliwe, a gdy już raz stracisz ich zaufanie, trudno je będzie później odzyskać. Jeśli jednak okażesz Koziorożcowi szacunek i zaufanie, którym on Cię obdarzył, zyskasz przyjaciela lub partnera na całe życie.

Odkryj teraz