Shipping Information - Covid19

 
 

Drogie Klientki i Klienci,

aktualnie wszyscy znajdujemy się w niespotykanej nigdy dotąd sytuacji. My także zamknęliśmy nasze stacjonarne filie Perfumerii Akzente w Niemczech, aby przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Było to ważne posunięcie, ponieważ zdrowie naszych współpracowników, naszych klientów i współmieszkańców w naszych miastach jest dla nas na pierwszym miejscu.

Za pośrednictwem naszego sklepu online możemy w dalszym ciągu oferować nasze produkty. Nie da się jednak zaprzeczyć, że zamknięcie naszych 26 filii w Niemczech jest dla nas zauważalnym obciążeniem. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o okazanie wsparcia naszym współpracownikom.

Nasz Zespół online jest w tym momencie bardzo obciążony. Koleżanki i koledzy dokładają wszelkich starań, aby Państwa zamówienia były jak najszybciej przetwarzane i wysyłane. W obecnej chwili może się jednak zdarzyć, że paczki będą w drodze o kilka dni dłużej (do dziesięciu dni) niż zazwyczaj. Prosimy o wyrozumiałość i z góry serdecznie Państwu dziękujemy za Państwa cierpliwość.

W razie wszelkich pytań dotyczących Państwa zamówień nasz Serwis Klienta jest jak zawsze do Państwa dyspozycji.

Serdecznie dziękujemy za Państwa wsparcie!

Wszystkiego dobrego i dużo zdrowia,
Państwa Zespół parfumdreams

Zapachy:
Spraw sobie niebywałą przyjemność
naszymi nowymi zapachami

Odkryj teraz

Pielęgnacja włosów:
Kupuj szampon, odżywkę lub
inne produkty

Odkryj teraz

Pielegnacja dłoni i ciała:
Dzięki bogatej pielęgnacji sucha
skóra pozostaje bez szans

Odkryj teraz

Makijaż:
Odrobina koloru w
codziennym życiu

Odkryj teraz