parfumdreams składa podziękowania!

Dziękujemy za wyrozumiałość w pełnym wyzwań roku 2020

Właśnie upływa dokładnie rok, od czasu wybuchu światowej pandemii COVID-19. Nasza zwykła codzienność, droga do pracy, koniec dnia celebrowany w ulubionej restauracji czy w ulubionym barze - to wszystko przestało być możliwe. Uścisk dłoni i objęcia na powitanie stały się czymś, czego należy unikać, a hasłem przewodnim jest #zostańwdomu. Pod warunkiem przestrzegania rygorystycznych ograniczeń nasze lokalne sklepy detaliczne mogły pozostawać otwarte, dopóki nie musieliśmy ich zamknąć, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się pandemii. Pandemia przyspieszyła trendy, które były już widoczne na rynku kosmetycznym. Społeczeństwo rozwinęło się w kierunku większego skupienia na osobistych potrzebach. Spacery na łonie natury, dbanie o siebie, a nawet nakładanie szminki przed video-rozmową z zespołem definiują codzienność. Piękno zaczyna się od dobrego samopoczucia każdego z nas. Zmieniła się również współpraca z naszymi partnerami. Nasza współpraca z markami zacieśniła się, dzięki czemu możliwe było zapewnienie dostępności dla Ciebie Twoich ulubionych produktów przez całą dobę. Z całego serca dziękujemy za lojalność i wsparcie w tym trudnym czasie. Wraz z tą pandemią doświadczyliśmy również przemian w obszarze digitalizacji. Zmieniły się nasze kanały cyfrowe - dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji staraliśmy się uprościć osobiste porady, aby dać Ci poczucie, że jesteśmy z Tobą.

Dziękujemy za wsparcie w minionym roku, dziękujemy za Twoją lojalność

 
 
15 %
 
Odbierz kod rabatowy
*na wszystko oprócz wyprzedaży , Chanel, Creed, Montale, Glamfume
Ważność do (włącznie) 24.02.2021

Manuel Märklen

- Head of Purchasing -

Pełen wyzwań rok 2020 jest za nami. Pragniemy wyrazić wdzięczność za okazane nam zaufanie i cieszymy się, że nadal będziemy mogli wnosić te drobinki luksusu do Waszych łazienek.

Maresa Krämer

- Buyer -

2020. Korona. I nagle wiele spraw nie jest już oczywistych. Największe dobro, być w pełni zdrowym, błyskawicznie dociera do świadomości. Każdy jest dotknięty tym problemem i musi iść własną drogą, którą wytycza koronawirus. Również my w parfumdreams musieliśmy obrać nowe drogi i dostosować się do wyzwania, po to, aby utrzymać dla Was pełną różnorodność i jakość asortymentu oraz stworzyć jeszcze lepsze doświadczenie zakupowe - pod warunkiem zagwarantowania ochrony każdego współpracownika z osobna. Nasz zespół w magazynie i administracji pracuje na najwyższych obrotach - a mimo to cieszymy się, że możemy pracować! Dlatego ogromne podziękowania należą się również Wam, za wytrwanie przy nas, a także za Waszą wyrozumiałość i serdeczność w kontakcie z naszym działem obsługi klienta na froncie, szczególnie wtedy, gdy nie wszystko jest idealnie i czasem pozostawia coś do życzenia. Co do jednego możecie mieć absolutną pewność: Jesteśmy tu dla Was całym sercem!

Daniel Lang

- Head of E-Commerce/Marketing -

2020 był rokiem pełnym trudności i wyzwań. Tym bardziej cieszy nas obserwacja tego, jak rozwinęliśmy się razem jako zespół i nawiązaliśmy jeszcze lepszy dialog z naszymi klientami. Nieważne, jak bardzo było to trudne, wzrastaliśmy razem w tym doświadczeniu. Nie tylko jako zespół, ale także jako społeczeństwo.

Simon Habart

- Social Media Marketing Manager -

Na początku roku chyba nikt nie mógłby przypuszczać, że rok 2020 tak się potoczy. Każdy z wielkim zapałem przymierzał się do realizacji swoich celów, także my w parfumdreams. Niestety nastąpiły nieprzewidziane okoliczności i od tego czasu świat stoi w miejscu. Gospodarka i życie społeczne, jakie znaliśmy, już nie istnieją. Ale pomimo wszystkich trudności i przeszkód, zawsze trwaliście przy nas jako nasi klienci i wspieraliście nas w trudnych czasach. Gdyby ktoś mnie zapytał, czy udało mi się wynieść z ubiegłego roku jakiś pozytyw, moją odpowiedzią byłaby ogromna solidarność w zespole, a przede wszystkim lojalność naszych klientów. Tego, co się wydarzyło, nie da się cofnąć, więc patrzmy razem z nadzieją w przyszłość i nastawmy się ponownie na to, co w życiu piękne!

Alexander Neutz

- Head of Human Resources -

Miniony rok postawił przed nami wielkie wyzwania. Z powodu dwóch lockdownów i rządowych obostrzeń spowodowanych koronawirusem, utrzymanie działalności perfumdreams na stałym, gwarantującym najwyższą jakość, poziomie wiązało się z ogromnym wysiłkiem. Dzięki przemyślanej i konsekwentnie wdrażanej koncepcji higieny byliśmy w stanie zapewnić naszym pracownikom maksymalne bezpieczeństwo podczas pracy na miejscu. Jednocześnie nasi pracownicy w zespole obsługi klienta - wielu z nich pracując w trybie homeoffice - byli do Waszej dyspozycji z pełnym zaangażowaniem. Za Waszą lojalność i wsparcie marki parfumdreams pragnę podziękować Wam z całego serca!

Mario Antic

- Head of Customer Care -

Nic nie jest już takie, jak wcześniej - ale nasi klienci są nadal z nami! Kto by pomyślał, że rzeczy, które uznawaliśmy za oczywiste, już nie istnieją. Wieczorne wyjście na spacer, drink z przyjaciółmi w barze, zajęcia sportowe w klubach i spotkania z przyjaciółmi, rodziną czy kolegami z pracy, możliwe teraz w tak ograniczonym zakresie. Teraz wszystko jest inaczej. Tylko jedna rzecz nie uległa zmianie - lojalność naszych klientów! Tak, mieliśmy do czynienia z wieloma przeciwnościami losu, min. z opóźnieniami w dostawach i załamaniem łańcucha dostaw. Nasi klienci bezpośrednio to odczuli. Jednak tym, co nas pozytywnie zaskoczyło, było okazane nam zrozumienie i wiele ciepłych słów, które nas wzmocniły. Pragnę za to serdecznie podziękować w imieniu całego mojego zespołu i naszej firmy. Bez Ciebie nie byłoby nas!

Katharina Kron

- HR Managerin -

Drogie Klientki, Drodzy Klienci, pomimo trudnej aktualnej sytuacji mamy mnóstwo powodów do wdzięczności. Wszyscy w zespole parfumdreams pragniemy Wam podziękować.

Dziękujemy za to, że nadal robiliście u nas zakupy.

Dziękujemy za to, że zostaliście w domu i zamawialiście online.

Dziękujemy za to, że cierpliwie oczekiwaliście na przesyłki, choć czasem nadchodziły one z opóźnieniem.

Dziękujemy za to, że wspieraliście nas w tym trudnym czasie i wspieracie nadal.

Dziękujemy.


 
15 %
 
Odbierz kod rabatowy
*na wszystko oprócz wyprzedaży , Chanel, Creed, Montale, Glamfume
Ważność do (włącznie) 24.02.2021

*warunki oferty: Wypłata ekwiwalentu w formie gotówki nie jest możliwa, promocja nie łączy się z innymi akcjami. Oferta obowiązuje do 24.02.2021. 15% na wszystko, bez minimalnej kwoty zamówienia – z wyłączeniem artykułów z wyprzedaży! Jednorazowo na gospodarstwo domowe. Nie obowiązuje na karty upominkowe oraz marki Chanel, Creed i Glamfume. Publikowanie zabronione. Parfümerie Akzente GmbH, Ust-IdNr. DE813307548 AG Stgt. HRB 581012.