Oszczędź 22%* + 10%*** z Premium

Menu

Parfumdreams
0 (0)

Acqua di Parma Home Collection Oud Room Diffuser

Dostępny
Nr art.
180 dni na zwrot towaru
Bezpieczne zakupy i płatność
Korzystne koszty wysylki 0,00 zł
Informacje o produkcie
nazwa
Room Diffuser, Oud
Linia
Home Collection
Linia
Home Fragrance
Z Acqua di Parma Room Diffuser Oud wybierasz orientalny, drzewny zapach, który w przeciwieństwie do sprayów do pomieszczeń, rozprzestrzenia się powoli i trwale w pomieszczeniu. Dyfuzor zachwyca również eleganckim wyglądem w stylu Acqua di Parma. Zapach do pomieszczeń pozwala wyczuć aromaty bergamotki i pomarańczy w nucie głowy. Poniżej rozwija się nuta serca z aluzjami do olejku amyris, kolendry i oudu lub olejku z drzewa agarowego. Baza zapachu charakteryzuje się drzewem cedrowym, piżmem, skórą, paczulą i drzewem sandałowym. Ciesz się tą precyzyjnie dostrojoną harmonią ekscytujących kontrastów przez wiele tygodni.

Jak używać dyfuzora do pomieszczeń Oud:

Najpierw zdejmij płytkę uszczelniającą zapach pod pokrywką. Następnie przykręć z powrotem pokrywkę, włóż rattanowe patyczki przez pokrywkę do butelki i rozłóż patyczki w kształcie wachlarza. Zapach unosi się teraz przez patyczki i jest uwalniany do otaczającego powietrza. Aby zintensyfikować zapach, można po prostu odwrócić patyczki rattanowe. Jeśli chcesz zmniejszyć intensywność zapachu, wyjmij poszczególne patyczki. Nie wystawiaj dyfuzora Room Diffuser Oud na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. W sklepie Parfumdreams znajdziesz również inne rozpylacze do pomieszczeń i dyfuzory od Acqua di Parma.
Zastosowanie
WAŻNE - ŚRODKI OSTROŻNOŚCI DOTYCZĄCE UŻYTKOWANIA:
Acqua di Parma zaleca odkręcenie nasadki i wyjęcie wewnętrznej płytki, aby zoptymalizować korzystanie z dyfuzora w pomieszczeniu:
- Odkręć nakrętkę i wyjmij wewnętrzną płytkę. Nałożyć nasadkę i umieścić patyczki rattanowe w butelce.
- Przy pierwszym użyciu należy namoczyć listki przez dwadzieścia cztery godziny przed ich odwróceniem.
- Intensywność zapachu zależy od tego, jak często niektóre lub wszystkie patyczki rattanowe są odwracane: Im częściej są przewracane, tym intensywniejszy zapach. Jeśli zapach jest zbyt intensywny, można go wyregulować, usuwając część rattanowych patyczków, aż do osiągnięcia pożądanej intensywności.
- Aby przedłużyć trwałość zapachu, należy unikać wysokich temperatur, bezpośredniego światła słonecznego i silnej cyrkulacji powietrza, które mogą przyspieszyć parowanie.
- Umieść dyfuzor zapachowy w pomieszczeniu na płaskiej powierzchni, gdzie nie będzie narażony na wilgoć.
- Przechowywać poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych.
- Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu.
- Koncentrat zapachowy zawiera naturalne surowce, więc jego kolor może z czasem ulec nieznacznej zmianie bez wpływu na jego właściwości zapachowe.
- Po użyciu patyczków rattanowych zaleca się umycie rąk czystą wodą z mydłem.
- Wysoce łatwopalna ciecz i pary.
0,0
0
Oceny klientów

Nasz serwis dla Ciebie

** Szczegółowe warunki promocji znajdziesz w swoim osobistym newsletterze powitalnym

*Rabat został już odliczony od ceny produktu i obowiązuje tylko na wybrane artykuły. Kod rabatowy nie jest potrzebny. Oferta obowiązuje do 24.06.2024.

******Rabat Premium nie obowiązuje przy zakupie kart podarunkowych. Wszystkie warunki dotyczące Twojego członkostwa Premium znajdziesz na stronie www.parfumdreams.pl/parfumdreams-premium

Sposoby płatności


Kupuj doskonale

Bezpieczne zakupy

Partnerzy transportowi

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube