Tylko 48 godzin! -22%* zniżki

Menu

Parfumdreams

Żel do golenia dla mężczyzn – delikatna pielęgnacja skóry po goleniu

Jeśli lubisz gładką skórę, musisz się regularnie golić. Jednak męska skóra na twarzy jest szczególnie wrażliwa. Aby delikatnie i skutecznie usunąć zarost z brody, nie wystarczy użyć maszynki do golenia. Stosowanie żelu do golenia dla mężczyzn wspomaga golenie na mokro i zapewnia delikatną, gładką skórę na twarzy, brodzie, górnej wardze i policzkach.

Zyskaj dobry efekt, używając żelu do golenia

Jeśli chcesz mieć gładką, wypielęgnowaną skórę bez irytującego zarostu, najlepiej do golenia wykorzystać żel do golenia dla mężczyzn. Dzięki swojej konsystencji produkt można nakładać na skórę i łatwo rozprowadzać palcami. Umożliwia to dotarcie nawet do trudno dostępnych miejsc na twarzy przy nosie, brodzie, policzkach czy uszach. Aby nie podrażniać skóry i przygotować ją odpowiednio do golenia, pomocne mogą okazać się poniższe wskazówki:

  • Przygotuj twarz: Przed goleniem przemyj twarz letnią wodą. Dzięki temu można usunąć nadmiar sebum, brud i martwe cząsteczki naskórka. Woda dodatkowo nawilży zarost. Włoski ulegną zmiękczeniu i będą stawiać mniejszy opór podczas golenia.
  • Nałóż żel do golenia: Zaletą żelu do golenia jest to, że łatwo można go dozować. Małymi porcjami można równomiernie nałożyć żel na różne obszary twarzy. Dzięki temu skóra jest idealnie przygotowana do golenia i mniej podrażniona przez ostrza.
  • Golenie twarzy: Teraz można użyć maszynki do golenia. Uważaj, aby ostrza nie były tępe. Wtedy mogą uszkodzić skórę i powodować podrażnienia. Działanie żelu i maszynki do golenia jest znacznie lepsze, gdy używa się nowych ostrzy.
  • Podczas golenia wykonuj delikatne ruchy: Lekki, niezbyt mocny nacisk gwarantuje dobry efekt. Powoli i delikatnie przesuwaj maszynkę wzdłuż konturów twarzy. Regularnie płucz ostrza, aby golenie było przyjemniejsze. Im mniej włosów i produktów zatykających ostrza, tym dokładniejszy rezultat.
  • Zmyj żel do golenia z twarzy: Po goleniu należy usunąć z twarzy nadmiar żelu. W ten sposób można zmyć również pozostałości zarostu. Na skórze pozostanie wówczas przyjemne uczucie miękkości i delikatności. Aby uniknąć podrażnienia skóry, po goleniu nałóż na suchą skórę nawilżający produkt pielęgnacyjny.

Ważne, aby nie golić się bez żelu do golenia lub pianki do golenia. Skóra nie będzie wtedy odpowiednio przygotowana i może zareagować mocnymi podrażnieniami i ranami. Dlatego do każdego golenia używaj zawsze żelu lub pianki, aby cały rytuał był możliwie jak najprzyjemniejszy.

Dobry żel do golenia sprawia, że golenie na mokro nie stanowi żadnego problemu

Mężczyźni preferujący klasyczne golenie na mokro powinni zawsze używać produktu do golenia. O ile pianka do golenia mocno się pieni i czasami zasłania obszary wymagające golenia, o tyle żel jest znacznie łatwiejszy w użyciu. Nakłada się go mniej, jest delikatny dla skóry i ułatwia golenie.

Wskazane jest jednak dokładne rozprowadzenie odpowiedniej ilości żelu do golenia na wybranych obszarach twarzy. Tylko w ten sposób można optymalnie chronić skórę i zapewnić bezpieczne golenie. Twarz odwdzięczy się przyjemnie miękką cerą, bez zaczerwienień, podrażnień ani ran.

Zamów w parfumdreams praktyczny żel do golenia dla mężczyzn

Dla wielu mężczyzn golenie brody jest elementem codziennej pielęgnacji. Po prysznicu łatwiej jest ogolić twarz, ponieważ skóra jest miękka. W sklepie parfumdreams znajdziesz wysokiej jakości żele do golenia, dzięki którym stanie się ono o wiele przyjemniejsze i delikatniejsze. Dla zadbanej cery, której nie można się oprzeć.

Nasz serwis dla Ciebie

** Szczegółowe warunki promocji znajdziesz w swoim osobistym newsletterze powitalnym

Nie podlega wymianie na gotówkę. Nie łączy się z innymi promocjami. Oferta obowiązuje do 23.05.2024, nie dotyczy produktów z wyprzedaży, kart podarunkowych i marek Acqua di Parma, Bond No. 9, Chanel, Drunk Elephant, Eisenberg, Kilian Paris, Rituals, Rosendo Mateu i artykułów z oznaczeniem Luxury. Bez ustalonej minimalnej wartości zamówienia. Publikowanie kodu jest zabronione. Parfümerie Akzente GmbH, VAT UE DE813307548 AG Stgt. HRB 581012

Sposoby płatności

PayPalP24Rachunek KlarnaVisaMasterCardMaestroVisaElectron

Kupuj doskonale

Bezpieczne zakupy

Partnerzy transportowi

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube