Kremy do rąk

242 Artykuły
1831
4,5/5 na podstawie wszystkich ocen

Krem do rąk dla delikatnych dłoni

Ręce są narażone na nieustanny stres. Zimno, słońce, suchość, częste mycie i dezynfekcja bardzo obciążają delikatną skórę dłoni. Staje się ona sucha i popękana. Nieatrakcyjna i nieprzyjemna w dotyku.

Aby temu zapobiec, można skorzystać z cudownej tajnej broni jaką są kremy do rąk. Pielęgnują i regenerują suchą skórę oraz nadają dłoniom miękkość i elastyczność. Dzięki różnym dodatkom wysokiej jakości krem do rąk nie tylko zadba o dłonie, ale także pomoże ukoić podrażnione partie i drobne skaleczenia spowodowane suchością.

Pielęgnujący krem do rąk – zauważalnie miękkie dłonie

Aby przywrócić dłoniom miękkość, konieczne jest regularne stosowanie kremu. Bardzo suche, popękane dłonie potrzebują odżywczego kremu do rąk, podczas gdy normalną skórę można potraktować lekkim balsamem pielęgnacyjnym.

Nawet najlepsze kremy do rąk składają się w dużej mierze z oleju i wody. Proporcje składników decydują o tym, czy mamy do czynienia z odżywczym, intensywnie pielęgnującym kremem do rąk, czy lekkim balsamem.

Bezzapachowy krem do rąk do skóry wrażliwej

Skóra dłoni jest często bardzo wrażliwa. Jeśli skóra jest nadmiernie obciążona, różne substancje zapachowe mogą powodować dodatkowe podrażnienia. W takich przypadkach zaleca się stosowanie kremu do rąk bez perfum i substancji zapachowych. W parfumdreams znajdziesz zarówno przyjemnie pachnące kremy do rąk, jak i kremy do rąk bez perfum do szczególnie suchych dłoni.

Naturalne dodatki, takie jak nagietek i rumianek, również doskonale pielęgnują suche dłonie. Ze względu na kojące i przeciwzapalne działanie, składniki te są szczególnie popularne w kremach do rąk o bogatej formule.

Kup najlepszy krem do rąk dla każdego typu skóry w parfumdreams

parfumdreams dostarcza do domu wszelkie produkty kosmetyczne do Twojej rutynowej pielęgnacji. W naszej ofercie nie brakuje bogatego wyboru odżywczych kremów do rąk, lekkich balsamów i intensywnie działających maseczek na dłonie. Nie ma znaczenia, czy Twoje dłonie wymagają tylko lekkiej pielęgnacji, czy z powodu ich gorszej kondycji potrzebujesz regenerującego kosmetyku do regularnego stosowania: Odpowiedni krem do rąk znajdziesz w szerokim asortymencie parfumdreams.