Zaoszczędź 25%* na swoich ulubionych produktach na wiosnę

Menu

Parfumdreams

Baza pod oczy

8 Artykuły

Baza pod cienie do powiek: Trwały makijaż oczu w każdej sytuacji

Idealny makijaż oczu jest nieodłącznym elementem każdej oszałamiającej stylizacji. Aby makijaż trzymał się przez cały dzień (lub całą noc), na rynku dostępne są produkty, dzięki którym smokey eyes i inne elementy makijażu zawsze wyglądają świeżo. Jednym z takich produktów jest baza pod cienie do powiek.

Zalety bazy pod cienie do powiek

Rozpływający się makijaż lub kruszące się cienie do powiek odejdą w zapomnienie dzięki dobrej bazie. Zapobiega ona rozmazywaniu się cieni. Jednocześnie dobra baza pod cienie do powiek intensyfikuje kolory i sprawia, że metaliczne odcienie stają się jeszcze bardziej wyraziste.

Wysokiej jakości bazę pod cienie do powiek można stosować zarówno z cieniami w kremie jak i pudrowymi. Baza pod cienie zapewnia także lepszą trwałość kajala i korektora. Obecnie dostępne są również wodoodporne bazy pod cienie do powiek. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby spędzić słoneczny dzień na plaży – i nie martwić się, że makijaż spłynie lub osadzi się w załamaniach skóry.

Pielęgnująca baza pod cienie do powiek w parfumdreams

Do podkładów często dodaje się witaminę E i bisabolol, aby zapewnić skórze dodatkową pielęgnację i ukojenie. Dzięki nim chronisz wrażliwe okolice oczu i robisz coś dobrego dla skóry. Niektóre bazy zawierają również filtry przeciwsłoneczne, aby niebezpieczne promienie UV nie miały szansy uszkodzić skóry wokół oczu.

Baza pod cienie do powiek do każdego typu skóry

W parfumdreams znajdziesz swój ulubiony primer do makijażu oczu. Bazy pod cienie do powiek mają różne konsystencje:

  • Bazy kremowe, które najlepiej nakłada się palcem lub pędzelkiem
  • Bazy w płynie, które często nakłada się na powiekę dołączonym aplikatorem lub wklepuje, a następnie rozprowadza palcami.

Wysokiej jakości bazy pod oczy nie tylko zapewniają dłuższą trwałość makijażu. Dzięki odpowiedniemu zabarwieniu mogą również zatuszować zaczerwienienia i niebieskie żyłki na delikatnej skórze wokół oczu.

Kup w parfumdreams bazę pod cienie do powiek w korzystnej cenie

Przejrzyj bogatą ofertę parfumdreams i znajdź nowy kosmetyk, który utrwali Twój makijaż. Niezależnie od tego, czy preferujesz płynną czy kremową bazę pod cienie do powiek: Twój makijaż ją pokocha.

Nasz serwis dla Ciebie

** Szczegółowe warunki promocji znajdziesz w swoim osobistym newsletterze powitalnym

Rabat został już odliczony od ceny produktu i obowiązuje tylko na wybrane artykuły. Kod rabatowy nie jest potrzebny. Oferta obowiązuje do 22.04.2024.

Sposoby płatności


Kupuj doskonale

Bezpieczne zakupy

Partnerzy transportowi

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube