Perfumy do włosów

10 Artykuły

Perfumy, dzięki którym Twoje włosy będą zadbane i pachnące

Włosy to świetny nośnik zapachów. Bardzo szybko wchłaniają zapachy, które utrzymują się na nich wyjątkowo długo. Dlatego też doskonale nadają się do spryskania ich perfumami do włosów.

W przeciwieństwie do konwencjonalnych perfum, perfumy do włosów zawierają więcej składników pielęgnujących. Często nie zawierają też alkoholu, który może wysuszać włosy. Dzięki temu perfumy do włosów stanowią doskonałą symbiozę trwałego zapachu i optymalnej pielęgnacji.

Trafią w każdy gust: Perfumy do włosów o różnych nutach zapachowych

Podobnie jak w przypadku perfum damskich, także w perfumach do włosów mamy różne nuty zapachowe: od słodkich i kwiatowych po drzewno-wytrawne. Niektóre marki mają w ofercie także swoje klasyczne, kultowe zapachy w formie perfum do włosów. Dzięki temu możesz uzupełnić swój ulubiony zapach perfekcyjnie dobranymi perfumami do włosów. Zaleta: Dzięki temu zapach będzie trwalszy, a Ty z pewnością nie zdołasz opędzić się od komplementów.

Jeśli chcesz nieco odłożyć w czasie kolejne mycie włosów, perfumy do włosów mogą Ci w tym pomóc. Kilka psiknięć zniweluje nieprzyjemne zapachy. W połączeniu z suchym szamponem Twoje włosy będą wyglądać i pachnieć świeżo i przyjemnie.

Perfumy do włosów w parfumdreams

Odkryj swoje nowe perfumy do włosów w parfumdreams. Wybieraj spośród wielu różnych nut zapachowych i znajdź dokładnie ten zapach, który idealnie podkreśli Twoją osobowość. Przeglądaj również inne kategorie, takie jak perfumowane balsamy do ciała lub dezodoranty, dzięki którym Twój zapach będzie jeszcze intensywniejszy i bardziej wyrazisty.