Sezon weselny: Kupuj teraz 25%* taniej

Menu

Parfumdreams

Paleta do konturowania

4 Artykuły

Definiowanie kształtu twarzy przy użyciu palety do konturowania

Delikatne modelowanie, wyrazisty efekt: Jeśli opanujesz sztukę konturowania, wydobędziesz ze swojej twarzy to, co najlepsze. Zabawa bronzerem i rozświetlaczem wysmukla nos, podkreśla policzki i ukrywa cofnięty podbródek lub wysokie czoło. Nic dziwnego, że palety do konturowania są podstawowym elementem wyposażenia każdej królowej piękności.

Jak znaleźć odpowiedni zestaw do konturowania?

Konsystencja pudrowa czy kremowa? Ta decyzja zależy w dużej mierze od rodzaju Twojej skóry. Produkty do konturowania w pudrze są zwykle łatwiejsze do nałożenia i blendowania. Jednak tylko częściowo nadają się do skóry suchej. Kremowa paleta do konturowania ma wyższą pigmentację i dlatego lepiej kryje. Na skórze tłustej może jednak powodować powstawanie plam.

Jasna czy ciemna karnacja? Wybór optymalnej palety do konturowania zależy od naturalnego odcienia skóry. Jeśli masz bardzo jasną cerę, nie używaj zbyt ciemnych odcieni, ponieważ będzie to wyglądać nienaturalnie. Wybierz matowe produkty, które są nie więcej niż dwa odcienie jaśniejsze od Twojej skóry. Im ciemniejsza skóra, tym ciemniejszy powinien być puder do konturowania.

Co powinno się znaleźć w palecie do konturowania?

Aby w pełni wykorzystać możliwości magicznego modelowania twarzy, będziesz potrzebować kilku akcesoriów. Puder do konturowania najlepiej nakładać puszystym pędzlem. Ułatwia to blendowanie i rozprowadzanie produktu na skórze. Efekt będzie matowy i naturalny.

W przypadku kremowej konsystencji skorzystaj z szerokiego pędzla do podkładu. Alternatywnie możesz użyć gąbeczki do makijażu. Cokolwiek wybierzesz: Pamiętaj, aby używać osobnego narzędzia do każdego produktu z palety do konturowania, aby uniknąć niepożądanego mieszania się kolorów. Optymalne blendowanie jest ważne, aby zatrzeć kontury.

Kup paletę do konturowania w parfumdreams

Niezależnie od tego, czy jesteś amatorką czy prawdziwą profesjonalistką: W parfumdreams znajdziesz palety do konturowania na każdą kieszeń i przystosowane do potrzeb każdej skóry. Mały zestaw do konturowania jest idealny w podróży i zmieści się w każdej torebce, natomiast przy użyciu większych palet możesz stworzyć ekscytujące stylizacje. Zdefiniuj swoją twarz: Oczywiście możesz u nas kupić również wszelkie niezbędne akcesoria, aby w domu przystąpić od razu do dzieła.

Nasz serwis dla Ciebie

** Szczegółowe warunki promocji znajdziesz w swoim osobistym newsletterze powitalnym

Rabat został już odliczony od ceny produktu i obowiązuje tylko na wybrane artykuły. Kod rabatowy nie jest potrzebny. Oferta obowiązuje do 28.05.2024.

Sposoby płatności


Kupuj doskonale

Bezpieczne zakupy

Partnerzy transportowi

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube