Zestawy do manicure

52 Artykuły
41
5/5 na podstawie wszystkich ocen

Zestawy do manicure Wszystko dla pięknych dłoni

Piękne dłonie i zadbane paznokcie są swego rodzaju wizytówką i często decydują o pierwszym wrażeniu. Jednak pielęgnacja dłoni i paznokci jest istotna nie tylko ze względów estetycznych i kosmetycznych, lecz również zdrowotnych.

Zestawy do manicure mogą zapobiec wielu nieprzyjemnym dolegliwościom, np. wrastającym i rozdwajającym się paznokciom lub bolesnym, zaognionym skórkom. Paznokcie pełnią nie tylko funkcję estetyczną, ale również chronią opuszki palców przed urazami.

Jakie przybory znajdują się w zestawach do manicure?

Zestawy zawierają zwykle klasyczne przybory, takie jak nożyczki, pilnik i cążki do paznokci. Jednak dostępne są także zestawy do manicure z dodatkowymi produktami do pielęgnacji dłoni i paznokci. Znajdują się w nich na przykład następujące produkty:

Niektóre zestawy do manicure zawierają także krem do rąk, zestaw naprawczy do łamliwych paznokci lub maskę pielęgnacyjną do rąk i paznokci. Paznokcie mówią wiele o kondycji człowieka, ponieważ ich stan i wygląd może sygnalizować pewne choroby.

Dbając regularnie o paznokcie, nie tylko pielęgnujesz dłonie, ale masz także okazję, by zaobserwować wszelkie zmiany w Twoim zdrowiu.

Jak często wykonywać manicure?

Paznokcie należy opiłowywać nie rzadziej niż co dwa tygodnie, a dłonie pielęgnować odżywczą kąpielą, maseczką do rąk lub co najmniej dużą porcją kremu. W końcu używasz ich każdego dnia, są narażone na wiatr, zimno, ciepło i promieniowanie UV, mają kontakt ze środkami czystości podczas zmywania naczyń i sprzątania, są myte, a nawet dezynfekowane kilka razy dziennie. Wszystko to wysusza dłonie i może również szkodzić paznokciom.

Elektryczne zestawy do manicure – wygodna alternatywa

Elektryczne zestawy do manicure mają różne nasadki i ułatwiają równomierne opiłowanie paznokci. Pomagają również w delikatnym usuwaniu martwych skórek bez uszkadzania zdrowych. Są dobrą bazą do manicure, a podstawową pielęgnację możesz zwieńczyć lakierem do paznokci.

Narzędzia czy kosmetyki? Wybór zestawów do manicure jest duży

Zestawy do manicure są dostępne w różnych wariantach. Niektóre składają się z lakieru do paznokci, pilnika i kremu do rąk, a inne koncentrują się bardziej na narzędziach i oferują nożyczki, pilnik i cążki do paznokci w pięknym etui. Podstawowe zestawy można kupić praktycznie już za kilka złotych – ale są też luksusowe edycje, które wyróżniają się wyjątkową jakością, starannie szlifowanymi ostrzami i bardzo długą trwałością.

Podczas gdy taki zestaw przyborów kupuje się zwykle tylko raz, a następnie używa się go przez lata, zestawy do manicure z różnymi lakierami kupuje się częściej lub na prezent. Ostatecznie lakiery się zużywają, a testowanie nowych kolorów jest dla wielu osób ważną częścią regularnej pielęgnacji.

Zestawy do manicure na każdy gust w parfumdreams

Zestaw do manicure to świetny prezent, ale można go również kupić dla siebie, aby podarować swoim dłoniom prawdziwą kurację rozpieszczającą. Różne lakiery, kremy i olejki sprawiają, że dłonie są miękkie, paznokcie zadbane, a skórki zdrowe. Z pięknymi dłońmi lepiej się czujesz i to po prostu widać.

W parfumdreams znajdziesz duży wybór różnych zestawów do pielęgnacji dłoni i paznokci. Niezależnie od tego, czy szukasz czegoś dla mężczyzn, czy dla kobiet – w parfumdreams z pewnością to znajdziesz. Sprawdź naszą bogatą ofertę różnych produktów do pielęgnacji paznokci.