parfumdreams summer essentials

Lato, słońce, gorąco. Nasze polecane produkty na najpiękniejszy czas w roku!

Wypoczynek, długie dni nad jeziorem lub nad morzem i odczucie wolności. Na to wszyscy cieszymy się najbardziej tego lata. Motto brzmi: żyć pełnią w każdej sytuacji. Pozwól się zainspirować polecanymi przez nas produktami i osiągnij nieskazitelny efekt glow podczas najcieplejszej pory roku oraz zdrowy i naturalny wygląd włosów z dopełniającymi fryzurę akcentami. Podkreśl swoje letnie stylizacje najnowszymi kompozycjami zapachowymi! Gwarantujemy, że dzięki naszym faworytom wśród produktów będziesz tego lata czuć się wspaniale.

 
 

Letnie zapachy dla Niej

Owocowo słodkie, cytrusowo świeże czy kwiatowe akordy zapachowe są wprost stworzone do tego, aby towarzyszyć Ci przez całe lato.

Nasz wybór kobiecych zapachów
 
 

Lekkie zapachy dla Niego

Przyciągnij uwagę kreacjami zapachowymi, które zachwycają lekkością. Podkreśl swoją wyjątkowość dzięki świeżym akcentom, które pachną latem.

Zapachy dla Niego
 

Nasze rekomendacje na lato

Summer Essentials

Bottega Veneta Illusione

Bottega Veneta Illusione

Bottega Veneta słynie z zapachów luksusowych i ekscytujących. Dzięki kompozycji Illusione wyrazisz swoją osobowość i będziesz wywoływać poruszenie, niosąc zapach cytryny i gorzkiej pomarańczy wszędzie tam, dokąd idziesz.

Do zapachu
Aqua di Parma Bergamotto di Calabria

Aqua di Parma Bergamotto di Calabria

Kalabryjska bergamotka, mandarynka i grejpfrut tworzą spektakularną kompozycję zapachową unisex. Nowy zapach z domu Aqua di Parma zaprasza na śródziemnomorski letni wieczór pod błękitem nieba.

Odkryj teraz
BOSS The Scent For Her

BOSS The Scent For Her

Pachnąca latem bergamotka w nucie głowy połączona ze zmysłowym kwiatem osmantusa w kreacji zapachowej "The Scent Pure Accord for Her" z domu BOSS jest wprost stworzona na letnie chwile błogości.

Dowiedz się więcej

Nasze rekomendacje na lato