Maszynka do golenia brody i trymer do brody

23 Artykuły
7
4/5 na podstawie wszystkich ocen

Trymery do codziennej pielęgnacji brody

Brodacze wiedzą: Broda prezentuje się idealnie tylko wtedy, gdy się o nią regularnie dba. Trymery do brody, zwane także maszynkami do brody, to niezbędnik w łazience każdego mężczyzny. Są to urządzenia elektryczne, które przycinają i skracają włosy na brodzie. Długość cięcia można regulować indywidualnie. Za pomocą odpowiedniego trymera można również nadać brodzie kontury.

Trymer czy maszynka do brody? Najważniejsze różnice w skrócie

Trymery do brody równomiernie przycinają zarost. Mają różne nasadki, za pomocą których można ustawić preferowaną długość cięcia.

Za pomocą trymera:

  • przytniesz trzydniowy zarost
  • skrócisz pełną brodę lub
  • nadasz kształt wąsom.

Wysoko wydajne urządzenia do strzyżenia brody również przycinają włosy na głowie, dzięki czemu możesz odłożyć na później lub nawet całkowicie zrezygnować z wizyty u fryzjera.

Maszynki do brody to elektryczne golarki, które delikatnie golą skórę na gładko bez nasadki. Niektóre z nich są wyposażone w dodatkowe akcesoria, takie jak nasadki do indywidualnej stylizacji zarostu i precyzyjny trymer. Golarka do brody umożliwia zarówno golenie na sucho, jak i na mokro z użyciem pianki lub żelu do golenia. Wysokiej jakości urządzenia są wodoodporne, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby golić się pod prysznicem.

Odpowiednie ostrza do trymera do brody

Trwałe ostrza najlepszych trymerów do brody są wykonane ze stali nierdzewnej lub ceramiki. Wysokiej jakości powłoki z węgla lub tytanu wydłużają żywotność ostrzy, a jednocześnie gwarantują ich dużą ostrość. Podwójnie szlifowane ostrza niezawodnie przycinają wyjątkowo gęste włosy na brodzie, ponieważ charakteryzują się wysoką wydajnością cięcia.

Nie musisz się już martwić o stępione ostrza: Dzięki samoostrzącym się ostrzom zapomnisz na długi czas o ich żmudnej i kłopotliwej wymianie, zapewniając swojej brodzie równomierne przycinanie przez wiele lat.

Akcesoria do trymera do brody

Różne nasadki zmienią Twoją maszynkę do strzyżenia brody w trymer. Za pomocą precyzyjnej nasadki z łatwością opracujesz kontury zarostu. Nasadki oferują indywidualną długość cięcia – możesz dobierać je w zależności od potrzeb.

Po użyciu umyj nasadki letnią wodą. Również trymer należy po użyciu oczyścić szczoteczką. Wydłuży to żywotność produktu. Jeśli nie masz pod ręką specjalnej szczoteczki do czyszczenia, możesz również użyć szczoteczki do zębów.

Kilka przydatnych wskazówek dotyczących pielęgnacji zarostu

Przycinanie brody to dla wielu mężczyzn cotygodniowa rutyna. Częstotliwość przycinania i pielęgnacji zarostu zależy od tego, jaką brodę nosisz.

Dzięki tym wskazówkom będzie ona zawsze przyciągać wzrok:

  1. Najpierw przytnij brodę na równą długość. Zawsze przycinaj ją zgodnie z kierunkiem wzrostu włosów. Gwarantuje to schludny efekt.
  2. Włosy poniżej brody przycinaj o około jedną trzecią krócej niż resztę zarostu. Dzięki tej metodzie stylizacji stworzysz harmonijny kontur.
  3. Przycinaj brodę wyłącznie na sucho. Do golenia na mokro zaleca się wyłącznie golarki do brody.
  4. Po przycięciu zarostu użyj odżywczego olejku do brody, którym dopełnisz pielęgnację. Nada on brodzie połysk i zapewni dodatkowe nawilżenie. Wosk do brody dodatkowo utrwali stylizację.

Kup najlepszy trymer do brody w parfumdreams

W parfumdreams znajdziesz swój nowy trymer do brody. Szeroka oferta produktów jest idealnie dopasowana do wszelkich potrzeb. Szybko i sprawnie dostarczymy trymer do Twojego domu, abyś mógł dać swojej brodzie pielęgnację, na jaką zasługuje.