Aveda

107
4,5/5 na podstawie wszystkich ocen

Aveda: Kosmetyki naturalne z misją

Piękne z mocą natury. A jednocześnie przyjazne dla środowiska i zrównoważone. Dzięki produktom Aveda jest to możliwe dla każdego. Kosmetyki naturalne nie muszą być skomplikowane, wręcz przeciwnie – kosmetyki Aveda są prostym rozwiązaniem. Firma oferuje oparte na naturalnych składnikach, skuteczne produkty do pielęgnacji i stylizacji włosów, pielęgnacji skóry, makijażu i pielęgnacji ciała. W asortymencie znajdują się także kosmetyki dla mężczyzn, które są w pełni dostosowane do potrzeb męskiej skóry.

Indyjska sztuka uzdrawiania stała się inspiracją dla naturalnych kosmetyków Aveda

Aveda została założona przez austriackiego fryzjera i stylistę Horsta Rechelbauera. Ten zdolny stylista zaczął pomagać w salonie fryzjerskim w wieku zaledwie 14 lat – pielęgnacja i stylizacja były jego pasją już od najmłodszych lat. W wieku 17 lat pracował już w salonie w Rzymie. W wieku lat 20 otrzymał swoją pierwszą nagrodę. Rechelbauer wykorzystał tę nagrodę jako przepustkę do Stanów Zjednoczonych, aby otworzyć tam swój własny salon.

Sesje jogi w Indiach, na które uczęszczał po wypaleniu zawodowym, doprowadziły go do odkrycia indyjskiej metody uzdrawiania, Ajurwedy. W 1978 roku stworzył markę kosmetyków naturalnych Aveda. Koncepcja produktów Aveda opiera się na zasadach ajurwedy.

Nawet po wielu latach sukcesów firmy, przedsiębiorstwo nieustannie pracuje nad wyznaczaniem nowych standardów i ciągłym ulepszaniem produktów Aveda. Więcej zrównoważonego rozwoju. Więcej innowacji. Więcej natury. Firma była wielokrotnie nagradzana za ekologiczną produkcję.

Kup produkty Aveda z miłości do środowiska

Każdy, komu leży na sercu ochrona środowiska naturalnego, znajdzie kilka powodów, aby kupić produkty Aveda:

  • Dobrostan zwierząt – produkty w 100% wegańskie
  • Wykorzystanie energii odnawialnych – 100 procent energii wiatrowej do produkcji
  • Przyjazne dla środowiska opakowania i procesy recyklingu pokonsumenckiego w celu ponownego użycia butelek i słoików
  • Zaangażowanie w ochronę wód w regionach o niekorzystnej sytuacji
  • Ekologiczna uprawa roślin leczniczych z partnerem w Indiach
  • Kompensacja 100 procent emisji CO2 firmy

Kupując naturalne kosmetyki Aveda nie tylko robisz coś dobrego dla siebie, ale także wspierasz innowacyjną i bardzo proekologiczną firmę.

Kosmetyki naturalne Aveda: kojąca pielęgnacja dla każdego rodzaju skóry

Włosy, ciało, twarz i makijaż – to serie kosmetyków Aveda:

  • Aveda Haircare: Niezależnie od tego, czy masz loki, suche włosy, czy rozdwojone końcówki, w asortymencie firmy znajdziesz odpowiednie produkty pielęgnacyjne do każdego rodzaju włosów, od szamponów, poprzez odżywki i maski do włosów aż po olejki i szczotki do włosów.
  • Aveda Body: Beautifying, Rosemary Mint i Stress-fix to nazwy popularnych produktów Aveda, które zapewniają odżywczą pielęgnację skóry. W tej linii produktów znajdują się żele do mycia rąk, olejki do ciała, płyny do kąpieli i balsamy.
  • Aveda Skincare: Niezależnie od tego, czy są to produkty dla zmęczonej skóry, czy też pielęgnacja ujędrniająca, asortyment kosmetyków Aveda jest bogaty i bardzo różnorodny.

Mężczyźni również mogą odkryć w Aveda ogromny wybór produktów pielęgnacyjnych specjalnie dostosowanych do potrzeb wrażliwej, męskiej skóry, zarówno do pielęgnacji włosów,golenia, pielęgnacji twarzy, jak i stylizacji.

Produkty pielęgnacyjne Aveda: odkryj teraz na parfumdreams.pl

Niezależnie od tego, czy chodzi o pielęgnację włosów, stylizację, pielęgnację skóry czy ciała, parfumdreams posiada bogaty asortyment naturalnych kosmetyków Aveda. Oprócz stosowania wysokiej jakości, wyłącznie wegańskich składników, firma zachwyca szeroką gamą produktów, wśród których znajdziesz odpowiedni produkt pielęgnacyjny dla każdego rodzaju skóry lub włosów, bez względu na to, czy szukasz kosmetyków do skóry suchej czy włosów z łupieżem.