Zaoszczędź 22%* na ochronie przeciwsłonecznej, kosmetykach do pielęgnacji skóry i wielu innych produktach

Menu

Parfumdreams

Hansaplast

Health

Pielęgnacja stóp

Krem przeciw zrogowaceniom

31,06 zł

75 ml (414,13 zł / 1 l)

ERBE

Erbe

Pedicure

Ścinak do pięt, nierdzewny, 14,4 cm

93,50 zł

1 Stk. (93,50 zł / 1 szt.)

StarSkin

Pielęgnacja

Pielęgnacja ciała

Fab Foot File

30,40 zł

1 Stk. (30,40 zł / 1 szt.)

Hans Kniebes

HK-Manicure

Przyrządy zrogowaciały naskórek

Profesjonalna tarka do pięt 'Podorape'

81,95 zł

1 Stk. (81,95 zł / 1 szt.)

Evita

Pielęgnacja skóry

Pielęgnacja stóp

Krem redukujacy zrogowacenia

10,96 zł

75 ml (146,13 zł / 1 l)

Hansaplast

Health

Plaster

Plaster do twardej skóry stóp

14,62 zł

3 Stk. (4,87 zł / 1 szt.)
NOWOŚĆ

Efasit

Pielęgnacja stóp

Pielęgnacja stóp

Maść na popękaną skórę

26,95 zł

60 ml (449,17 zł / 1 l)

Scholl

Pielęgnacja stóp

Corneal removal

Velvet Smooth Express Pedi

Elektryczny pilnik do stóp

171,90 zł

1 Stk. (171,90 zł / 1 szt.)

Margaret Dabbs

Pielęgnacja

Pielęgnacja stóp

Fabulous Feet

Professional pilnik do stóp

89,95 zł

1 Stk. (89,95 zł / 1 szt.)

Efasit

Pielęgnacja stóp

Usuwanie modzeli

Pilnik ceramiczny do kalusa

26,95 zł

1 Stk. (26,95 zł / 1 szt.)

Hans Kniebes

HK-Manicure

Przyrządy zrogowaciały naskórek

Ostrza do ścinaka do pięt

18,95 zł

10 Stk. (1,90 zł / 1 szt.)

Hans Kniebes

Promienie słoneczne

Pedicure

Ostrza do ścinaka do pięt

18,95 zł

10 Stk. (1,90 zł / 1 szt.)

ERBE

Erbe

Pedicure

Corn planers

26,50 zł

1 Stk. (26,50 zł / 1 szt.)

Efasit

Pielęgnacja stóp

Usuwanie modzeli

Krem przeciw zrogowaceniom

26,95 zł

75 ml (359,33 zł / 1 l)

Urządzenie do pedicure – dla pięknych i zadbanych stóp

Każdy, kto na piętach ma popękaną skórę i zrogowaciały naskórek, często chowa stopy w pełnym obuwiu. Latem wspaniale jest chodzić boso lub spacerować po plaży w klapkach albo wygodnych sandałach. Piękne stopy można wyczarować przy użyciu zaledwie kilku przyrządów. Do usuwania uporczywej, suchej skóry na piętach, palcach i innych obszarach na stopie można zastosować urządzenie do pedicure. Genialnie!

Pielęgnacja stóp przy wykorzystaniu praktycznego urządzenia do pedicure jest dziecinnie prosta

Dużą popularnością cieszą się przede wszystkim elektryczne urządzenia do usuwania zrogowaciałego naskórka. Te przyrządy wykonują za nas prawie całą pracę i są łatwe w obsłudze. Po prostu wybierz jeden z wielu produktów do usuwania zrogowaciałego naskórka i pozbądź się ze stóp suchej skóry. Poszczególne etapy pielęgnacji można wykonać bardzo łatwo:

  • Zakup urządzenia do pedicure: Oprócz pumeksu i pilników do usuwania zrogowaceń dostępne są również elektryczne urządzenia do usuwania zrogowaciałego naskórka. Po prostu wybierz produkt, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Następnie skorzystaj z instrukcji obsługi, aby prawidłowo i skutecznie zastosować produkt pielęgnacyjny.
  • Zmiękczenie zrogowaciałego naskórka podczas kąpieli stóp: Aby szybko i skutecznie usunąć niechciane zrogowacenia, zaleca się kąpiel stóp. Ciepła woda zmiękcza skórę stóp. Najlepiej moczyć stopy przez 10 do 20 minut. Dzięki temu stają się odprężone i przygotowane do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.
  • Osuszenie stóp: Mokrą skórę można oczywiście zaraz po kąpieli opracować pilnikiem lub pumeksem. W przypadku usuwania zrogowaceń przyrządem elektrycznym zaleca się jednak trochę osuszyć stopy. Następnie przykładaj urządzenie do odpowiednich partii stóp i delikatnie opracowuj zrogowaciały naskórek. Zabieg przeprowadzaj ostrożnie i dokładnie. Nie ma potrzeby nadmiernego i zbyt intensywnego ścierania naskórka, które powoduje ból. Jeżeli zrogowacenia są wyjątkowo uporczywe, należy w miarę możliwości powtórzyć zabieg w kolejnych dniach.
  • Pielęgnację stóp należy zakończyć, nakładając krem do stóp: Po usunięciu zrogowaceń należy spłukać resztki martwego naskórka ciepłą, bieżącą wodą. Następnie delikatnie wmasuj w stopy odżywczy krem. Dostarczysz w ten sposób swojej skórze ważne składniki odżywcze, dzięki którym będzie mogła optymalnie zregenerować się po zabiegu pielęgnacyjnym.

Pęcherze, otarcia oraz popękana i sucha skóra mogą prowadzić do tworzenia się zrogowaceń. Jeśli nie usuniemy w porę zrogowaciałego naskórka, wkrótce nasza skóra będzie wyglądała brzydko i nieestetycznie. Mogą pojawić się też bolesne pęknięcia. Tak się jednak nie stanie, jeśli regularnie będziesz dbać o swoje stopy.

Właściwa pielęgnacja zapobiega powstawaniu zrogowaceń

Nawet jeśli dla wielu osób zrogowacenia są wizualnie nieestetyczne, nie należy ich usuwać zbyt gwałtownie w trakcie jednego zabiegu. Lepiej ostrożnie i delikatnie pielęgnować stopy, korzystając z urządzenia do pedicure. Najlepiej poświęcać stopom trochę czasu i uwagi po każdej kąpieli lub prysznicu. Odwdzięczą się miękką skórą i pięknym wyglądem.

Szczególnie popularne są elektryczne urządzenia do pedicure. Można je zasilać energią elektryczną lub bateriami. Powierzchnia toczna przesuwa się po szorstkich obszarach skóry i usuwa martwe komórki naskórka. Drobno- i gruboziarniste rolki zapewniają komfort i możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb pielęgnacyjnych. Usuwanie zrogowaceń jest bardzo łatwe.

Kup w parfumdreams urządzenie do domowego pedicure

Niezależnie od tego, czy ma to być klasyczny pumeks, poręczny pilnik czy elektryczne urządzenie do pedicure: Każdy produkt zapewnia jedwabiście miękkie stopy. W parfumdreams znajdziesz wiele różnych produktów, które pomogą Ci osiągnąć upragniony cel. Pozwól swoim stopom pokazać się z jak najlepszej strony i zafunduj sobie domowe pedicure. W efekcie zyskasz eleganckie i gładkie stopy.

Nasz serwis dla Ciebie

*Nie podlega wymianie na gotówkę. Nie łączy się z innymi promocjami. Oferta obowiązuje do 17.04.2024, nie dotyczy produktów z wyprzedaży, kart podarunkowych i marek Acqua di Parma, Bond No. 9, Chanel, Dior, Drunk Elephant, Eisenberg, Kilian Paris, Rituals, Rosendo-Mateu i artykułów z oznaczeniem Luxury. Bez ustalonej minimalnej wartości zamówienia. Publikowanie kodu jest zabronione. Parfümerie Akzente GmbH, VAT UE DE813307548 AG Stgt. HRB 581012

Sposoby płatności


Kupuj doskonale

Bezpieczne zakupy

Partnerzy transportowi

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube