Bestseller

Perfumy Armani

7219
4,5/5 na podstawie wszystkich ocen

Perfumy Armani – zapachy ikony mody XX wieku

Perfumy Armani są dziełem założyciela jednego z największych światowych imperiów mody. Armani zalicza się do luksusowych marek z milionami lojalnych fanów na całym świecie. Po latach projektowania garniturów dla innych marek, urodzony w Armenii Giorgio Armani założył własną firmę w 1970 roku.

W 1980 roku wyprodukował swoją pierwszą kolekcję dla kobiet. W tym samym roku pojawił się pierwszy zapach Armani. Perfumy Armani dla kobiet są uważane za jeden z najbardziej udanych zapachów lat 80. Perfumy Giorgio Armaniego odzwierciedlają jego dążenie do perfekcji i są produkowane z najwyższej jakości składników.

Następujące perfumy Armani są szczególnie popularne:

  • Armani Si: Si – Tak dla życia mówi ten zmysłowy i kobiecy zapach Armani. Mandarynka i bergamotka splatają się z różą i paczulą, tworząc charyzmatyczny zapach, który emanuje wyrafinowaną elegancją i indywidualną siłą. Si to nowa interpretacja klasycznego zapachu szyprowego. Szypr rozpoczyna się nutami cytrusowymi, przechodzi w kwiatowe serce i wybrzmiewa nutą bazy z piżmem i mchem.
  • Emporio Armani: Ten zapach Armani nosi nazwę submarki Emporio Armani, która weszła na rynek w 1991 roku. Także te perfumy stały się prawdziwym klasykiem wśród damskich zapachów. Owocowe, pikantne nuty jaśminu, piżma i gruszki przenoszą nas do olfaktorycznej krainy marzeń przypominającej krainę z Księgi 1001 nocy – niezapomniane doświadczenie zapachowe.
  • Armani Code Homme: Ten absolutny klasyk wśród perfum męskich Armani podbija świat zapachów już od wielu lat. Charakteryzuje się świeżą nutą głowy, która stopniowo przechodzi w tajemniczą nutę skóry i fasoli tonka – elegancką i sportową jednocześnie.

Armani komponuje zapachy z zamiarem uczynienia ich tak osobistymi, jak emocjonalnymi i niezapomnianymi. Wychodzi z założenia, że zapachy transportują wrażenia o trwałym oddziaływaniu. Pomimo złożonych efektów projekt ogranicza się do tego, co najważniejsze: Armani nieustannie wymyśla perfumy na nowo.

Perfumy Giorgio Armani: Niekonwencjonalność się opłaca

Czym byłby świat mody i świat zapachów bez Armaniego? Perfumy Armani są tak samo ponadczasowe jak „uniform” projektanta. Pojawia się on publicznie tylko w granatowych, luksusowych T-shirtach lub równie skromnych kaszmirowych swetrach. Niemniej jednak jawi się jako ikona stylu, która opiera się modowym trendom niczym przybrzeżna skała falom.

Perfumy Armani również przetrwały próbę czasu i pozostały niewzruszone na różne nurty w modzie. Chyba każda kobieta w swoim życiu wypróbowała, a może nawet kupiła perfumy Armani.

Jednym z sekretów sukcesu Giorgio Armaniego, nie tylko jeśli chodzi o perfumy Armani, jest to, że projektant praktycznie nigdy nie ulegał wpływom. Zawsze odmawiał inwestorom chcącym ulokować pieniądze w jego imperium, ponieważ chciał podejmować decyzje samodzielnie. Ten upór kreatywnego geniusza opłacił się. Dziś wartość jego firmy szacuje się na co najmniej pięć miliardów euro.

Kup perfumy Armani – w niesamowicie korzystnych cenach

parfumdreams oferuje duży wybór perfum i kosmetyków Armani, które rzadko można znaleźć tak niedrogo. Proces składania zamówienia jest nieskomplikowany, a wysyłka szybka. Co więcej, dostawa jest darmowa dla zamówień o wartości powyżej 150 zł.