Bestseller

Perfumy Dolce&Gabbana

441
4,5/5 na podstawie wszystkich ocen

Perfumy Dolce & Gabbana: czysty włoski luksus na skórze

Dolce & Gabbana to wymarzona para na scenie mody, która oznacza ekskluzywność, glamour i zmysłowość. Jednak nie tylko kolekcje odzieży duetu projektantów są wyraziste i stylowe. Perfumy Dolce & Gabbana dopełniają każdą stylizację aż po najmniejsze detale.

Marka została założona w 1985 roku i początkowo oferowała luksusową kolekcję dla kobiet. Wkrótce potem pojawiła się rewelacyjna kolekcja męska. Najlepsze, zmysłowe krawiectwo z włoskim klimatem glamour – to połączenie zachwyciło świat mody. Fenomenalnego przełomu Dolce & Gabbana dokonali na początku lat 90., kiedy to na otwarcie pokazu z okazji premiery płyty Erotica ubrali Madonnę w wysadzany klejnotami gorset. Wkrótce potem pojawiły się pierwsze zmysłowe perfumy Dolce & Gabbana, które były inspirowane aurą supergwiazdy.

Woda toaletowa Dolce & Gabbana:

To tylko niektóre z wyjątkowych składników zapachowych, które czynią perfumy Dolce & Gabbana tak wyjątkowymi. Poprzez swoje niezwykłe, ekstrawaganckie wody toaletowe Dolce & Gabbana przekazuje prawdziwe włoski styl życia i nadaje korzystającym z nich czystą elegancję i niewątpliwą pewność siebie.

Zapachy damskie Dolce & Gabbana odzwierciedlają sycylijską zmysłowość: słodki kwiat migdałowca, owocowe nuty i kwiatowe akcenty. Każde perfumy Dolce & Gabbana zawierają w sobie kawałek słonecznej Italii. W ten sposób projektanci demonstrują swoje głębokie przywiązanie do ojczyzny.

W większości proste, eleganckie flakony uosabiają luksusowy styl i doskonale prezentują swoją zawartość. Poprzez wodę toaletową Dolce & Gabbana nie tylko podarujesz bowiem sobie lub bliskiej osobie długo utrzymujący się zapach, ale także otoczysz się blaskiem, namiętnością i siłą.

Perfumy Dolce & Gabbana: ponadczasowe i niezmiennie ekscytujące klasyki

Mocne, męskie, niepowtarzalne - tak można opisać perfumy męskie Dolce & Gabbana. Dolce & Gabbana w swoich kreacjach dla mężczyzn skupia się na silnych aromatach, takich jak drewno sandałowe, tytoń, sól oceaniczna i lawenda. Zapachy te często są równoważone mchem dębowym i sycylijską cytryną – kawałkiem włoskiej ojczyzny projektantów.

Każdy zapach Dolce & Gabbana ma swoją własną sygnaturę, dzięki czemu daje uczucie wyjątkowości każdemu, kto go używa. Mocne i intensywne lub lekkie i kwiatowe – Dolce & Gabbana ma odpowiednie perfumy na każdą okazję, aby podkreślić Twoją aurę czystą elegancją i zmysłowością.

Kupuj perfumy Dolce & Gabbana w parfumdreams

Chcesz poczuć włoską radość życia i luksusową elegancję na własnej skórze? W parfumdreams znajdziesz duży wybór ekskluzywnych perfum Dolce & Gabbana, które dodadzą Ci uroku, pewności siebie i sprawią, że będziesz błyszczeć. Możesz też uszczęśliwić bliską osobę i podarować jej olśniewający zapach Dolce & Gabbana.