Perfumy

4752 Artykuły
Najczęściej wyszukiwane produkty z ostatnich 60 minut
Pokaż wszystkie produkty
Pokaż wszystkie produkty
Pokaż wszystkie produkty
Pokaż wszystkie produkty
Pokaż wszystkie produkty
Pokaż wszystkie produkty
Pokaż wszystkie produkty
Pokaż wszystkie produkty
Pokaż wszystkie produkty
Pokaż wszystkie produkty

Perfumy online: Twój osobisty zapach

Perfumy tworzą skojarzenia, budzą wspomnienia i pobudzają wyobraźnię - odpowiednie perfumy są obiecujące, czarujące i niepowtarzalne. Dla wielu osób stanowią integralną część codziennej pielęgnacji ciała, inni sięgają po nie tylko przy specjalnych okazjach.

Rodzaje perfum w zależności od stężenia substancji zapachowej

Perfumy dzieli się na różne klasy rozcieńczenia, które wskazują, jakie zawiera dany zapach. To one ostatecznie decydują o intensywności i trwałości zapachu oraz o tym, jak wysokie jest stężenie substancji zapachowych w mieszance:

  • Eau de Solide: 1-3%.
  • Woda kolońska: 3-5%.
  • Woda toaletowa: 6-9%.
  • Woda perfumowana: 10-14 %.
  • Extrait de Parfum: 15-30%.

W wariantach bardziej intensywnych, tzw. wariantach ekstremalnych lub intensywnych, stężenie substancji zapachowych w poszczególnych klasach rozcieńczenia może być również wyższe. Im niższe stężenie zapachu, tym szybciej zanika zapach perfum. Jeśli więc szukasz perfum, których zapach długo utrzymuje się na skórze, powinnaś wybrać wodę perfumowaną - lub przynajmniej wodę toaletową. Jeśli chodzi o cenę, produkty są zwykle tym droższe, im większe jest stężenie substancji zapachowej.

Jakie nuty wchodzą w skład perfum?

Większość perfum składa się z nuty głowy, nuty serca i nuty bazy.

  • Nuta głowy jest pierwszym wyczuwalnym zapachem perfum i dość szybko zanika.
  • Nuta serca jest sercem zapachu i pozostaje obecna przez kilka godzin.
  • Nuta bazy to ostatnia nuta zapachowa perfum, która najdłużej utrzymuje się na skórze i ubraniach.

Niektóre z tych samych substancji zapachowych są zawarte w perfumach damskich i męskich, ale są też między nimi różnice.

Substancje aromatyczne znajdujące się w perfumach

Perfumy składają się z substancji zapachowych i aromatycznych, które są łączone w różnych proporcjach, aby stworzyć charakterystyczny zapach. W przemyśle perfumeryjnym wykorzystuje się zarówno zapachy naturalne, jak i wytwarzane sztucznie.

Niektóre zapachy są szczególnie popularne i dlatego są często stosowane. Do najpopularniejszych perfum należą:

Kup perfumy online: Odkryj naszą bogatą ofertę

W dzisiejszych czasach istnieje ogromny wybór różnych perfum. W sklepach dostępne jest wszystko - od markowych zapachów i najlepszych perfum markowych po indywidualne kompozycje małych perfumiarzy. Perfumy można szczególnie łatwo kupić w Internecie, ponieważ wybór jest wtedy największy. Parfumdreams to właściwy adres, chcąc kupić perfumy w dobrej cenie. W naszym sklepie dostępne są liczne perfumy damskie i męskie w dobrych cenach. Czy to woda toaletowa, woda kolońska czy woda perfumowana - klienci mogą wybierać spośród wielu najlepszych perfum.

Kup markowe perfumy tanio i znajdź zapach, który najbardziej Ci odpowiada

W parfumdreams możesz fitrować asortyment perfum według zapachu, charakteru, i cech. Dzięki temu możesz dobrać odpowiednie perfumy dla siebie. Zarówno jako prezent dla partnera, przyjaciół, rodziny, jak i dla samego siebie: W parfumdreams można znaleźć wiele popularnych marek w korzystnych cenach.