Bestseller

Biotherm

14700
4,5/5 na podstawie wszystkich ocen

Biotherm: wysoce skuteczna pielęgnacja skóry z mocą wody morskiej

Francuska marka Biotherm od 1952 roku opracowuje skuteczne produkty pielęgnacyjne z naturalnymi składnikami aktywnymi. Składniki morskie, takie jak plankton termalny i ekstrakt z alg, przyczyniają się do wysoce skutecznej pielęgnacji. Marka Biotherm oferuje duży wybór kremów, serum, produktów do pielęgnacji oczu, twarzy i ciała, a także perfum i dezodorantów.

Dla Biotherm woda jest najważniejszą podstawą. To w końcu z francuskich Pirenejów pochodzi główny składnik: plankton termalny. Dlatego Biotherm intensywnie angażuje się w ochronę środowiska i oceanów. Każdy z produktów Biotherm czerpie energię głównie z wody jako żywiołu natury, a prace nad stworzeniem doskonałej formuły pielęgnacyjnej dla każdego typu skóry trwają nieustannie.

Perfumy Biotherm: Naturalny zapach

Biotherm to naturalność i świeżość. I to właśnie charakteryzuje zapachy do ciała tej marki. Świeże, zmysłowe i musujące zapachy dodają energii i odświeżają. Jednocześnie dbają również o Twoją skórę. Wszystkie zapachy Biotherm wyróżniają się naturalnymi esencjami i zapewniają aromatyczne doznania zapachowe.

Kup kosmetyki Biotherm w przystępnej cenie

Produkty kosmetyczno-pielęgnacyjne firmy Biotherm dbają o delikatną skórę twarzy, wykorzystując wysokiej jakości składniki. Drobny plankton termiczny chroni skórę przed promieniowaniem UV i jednocześnie wzmacnia jej komórki. Zmarszczki i drobne linie nie mają szans. Cera wydaje się jaśniejsza, a koloryt bardziej równomierny, ponieważ odpowiednia pielęgnacja twarzy kosmetykami Biotherm zapobiega również powstawaniu zaskórników i zanieczyszczeń.

Nawilżające serum i regenerujące olejki do twarzy zapewniają kompleksowy program pielęgnacyjny. Te produkty chronią przed wpływami środowiska i stabilizują barierę ochronną skóry. W ofercie Biotherm znajduje się również ochronny krem ​​do opalania. Biotherm zwraca uwagę na ekologiczne składniki, które chronią oceany.

Znajdź w parfumdreams produkty Biotherm

Dbaj o swoją skórę wysokiej jakości produktami marki Biotherm. Naturalne składniki sprawiają, że pielęgnacja dostarcza wspaniałych doznań. Uzupełnij swoją codzienną rutynę odpowiednimi perfumami Biotherm. W parfumdreams znajdziesz kosmetyki Biotherm, dzięki którym Twoja skóra zyska promienny blask. Łatwy proces zamówienia, szybka dostawa – dla maksymalnej przyjemności z pielęgnacji.