Sezon weselny: Kupuj teraz 25%* taniej

Menu

Parfumdreams

Golarki i depilatory

10 Artykuły

Golarki dla kobiet – gładka skóra na całym ciele

Dla wielu kobiet gładka i skóra bez zbędnego owłosienia to ideał piękna, w który inwestują dużo czasu. Ale niezależnie od tego, czy chodzi o nogi, pachy czy okolice intymne: Aby golenie było dokładne i przyjazne dla skóry, szczególnie ważna jest wysokiej jakości golarka dla kobiet. Dzięki ostrym ostrzom i łatwo poruszającej się głowicy z łatwością dotrze do wszystkich miejsc, które wymagają golenia.

Szczególnie ekologiczne: Golarka dla kobiet

Wiele kobiet pragnie, aby ich kosmetyki do ciała były bardziej ekologiczne i przyjazne dla środowiska. Te wymagania spełnia doskonale golarka dla kobiet. Zwykle jest wykonana w całości z metalu, dzięki czemu ma wysoką jakość i nie zawiera zbędnych plastikowych elementów. Ostrza są mocowane indywidualnie i można ich używać z obu stron. Ostrze golarki można z łatwością używać dwa razy dłużej niż ostrze standardowej maszynki.

Depilatory dla kobiet: idealna do golenia na sucho

Depilator ma zarówno zalety, jak i wady: Zastosowanie jest bardzo szybkie, a ryzyko skaleczenia się bliskie zeru. Jednak całkowicie gładka skóra przy użyciu depilatora dla kobiet nie będzie możliwa. To, co początkowo brzmi jak wada, dla niektórych może być również zaletą:

Jeśli chcesz tylko przyciąć włoski, elektryczna maszynka do golenia będzie idealna. Często w zestawie znajdują się również nasadki, dzięki którym można dopasować wybraną długość włosów. Golenie elektrycznym depilatorem może być również pomocne jako pierwszy krok przed goleniem na mokro. Zwłaszcza jeśli włosy są nieco dłuższe, samo golenie na mokro trwałoby zdecydowanie za długo, ponieważ maszynkę trzeba wtedy bardzo często płukać.

Kup golarki dla kobiet w parfumdreams

W sklepie parfumdreams znajdziesz wysokiej jakości golarki i maszynki do golenia dla kobiet. Nie zapominaj o regularnej wymianie ostrzy, aby nie narażać skóry na zranienia. Po goleniu zafunduj swojej skórze odżywczy balsam po goleniu ze składnikami pielęgnującymi.

Nasz serwis dla Ciebie

** Szczegółowe warunki promocji znajdziesz w swoim osobistym newsletterze powitalnym

Rabat został już odliczony od ceny produktu i obowiązuje tylko na wybrane artykuły. Kod rabatowy nie jest potrzebny. Oferta obowiązuje do 28.05.2024.

Sposoby płatności


Kupuj doskonale

Bezpieczne zakupy

Partnerzy transportowi

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube