Kneipp

223
4,5/5 na podstawie wszystkich ocen

Produkty kosmetyczne Kneipp – dobre samopoczucie przez cały czas

Nazwa Kneipp to cała filozofia życia, którą można doświadczyć i poczuć na własnej skórze dzięki kosmetykom ​​Kneipp. Produkty Kneipp odpowiadają pięciu filarom mądrości Sebastiana Kneippa, który powiedział kiedyś: „Ciało ludzkie jest cudowne i każda jego część wymaga pielęgnacji”. Orzeźwiający prysznic, relaksująca kąpiel, filiżanka dobrej herbaty, która doda Ci sił witalnych: Produkty Kneipp w oparciu o medycynę naturalną oferują małe chwile szczęścia w życiowej codzienności.

Oto pięć filarów filozofii Sebastiana Kneippa, które dotyczą wszystkich produktów Kneipp.

  • Zabiegi wodne i natryski Kneippa: W całej Europie istnieją placówki Kneippa, które wykorzystują zimną wodę do celów zdrowotnych. Olejki i kryształy do ​​kąpieli, kąpiele pod prysznic i napary to produkty Kneipp, dzięki którym woda staje się cudownym, prozdrowotnym doświadczeniem.
  • Rośliny jako lekarstwo: Wszystkie produkty Kneipp czerpią z leczniczej mocy roślin. Niezależnie od tego, czy kwiaty migdałowca są w kremie do twarzy, drzewo sandałowe w odświeżaczu powietrza, czy nagietki w preparatach do pielęgnacji stóp: Produkty Kneipp wprowadzają oparte na medycynie naturalnej metody do naszego codziennego życia.
  • Ruch: Ciało po wysiłku sportowym potrzebuje pielęgnacji, która nie będzie dla niego obciążająca. Wszystkie produkty Kneipp wykonane są z naturalnych składników i nie zawierają środków chemicznych – idealnie nadają się zatem do prawdziwego relaksu i odprężenia po intensywnym biegu wytrzymałościowym.
  • Zdrowe, świadome odżywianie: Według Sebastiana Kneippa powinniśmy także jeść produkty naturalne. Równowaga i umiar to słowa kluczowe: Lepiej jeść małe porcje trzy lub cztery razy dziennie, niż raz zjeść duży posiłek.
  • Równowaga: Wszystkie produkty Kneipp służą wzmocnieniu naszego ciała i umysłu naturalnymi składnikami – dzięki czemu możemy zrównoważyć szybkie tempo współczesnego życia ciszą i spokojem we własnym domu.

Produkty Kneipp swoją nazwę zawdzięczają księdzu Sebastianowi Kneippowi, który opracował własną formułę medycyny naturalnej, po tym jak wyleczył gruźlicę lodowatymi kąpielami. Zimna woda pozostaje głównym składnikiem jego słynnych zabiegów wodnych.

Kneipp: Jakość od ponad 130 lat

Marka Kneipp powstała w 1891 roku, a jej produkty cieszą się do dziś ogromną popularnością. To właśnie wtedy Sebastian Kneipp przekazał farmaceucie Leonhardowi Oberhäßerowi z Würzburga wyłączne prawo do oznaczania leków i specjalistycznych produktów Kneipp imieniem i wizerunkiem księdza. Pierwszym produktem Kneippa były kapsułki na zaparcia.

Dziś nazwanie asortymentu produktów Kneippa różnorodnym wydaje się niemal niedopowiedzeniem. Tak naprawdę asortyment stale się poszerza. Ta mała firma działająca w aptece w Würzburgu przekształciła się w grupę prężnie działającą na skalę międzynarodową.

Kup produkty Kneipp – zrównoważone i przyjazne dla skóry

Wszystkie produkty Kneipp nawiązują do filozofii założyciela firmy Sebastiana Kneippa i medycyny naturalnej. Kosmetyki są testowane dermatologicznie i nie zawierają konserwantów. Wybór jest duży:

Produkty marki Kneipp zostały wielokrotnie wyróżnione niezależnym certyfikatem “Green Brand”. Ta międzynarodowa organizacja dokładnie przygląda się przedsiębiorstwom. Firmy posiadające znak Zielonej Marki (Green Brand) wytwarzają swoje produkty w sposób przyjazny dla środowiska i zrównoważony. Starają się także chronić zasoby naturalne.

W parfumdreams znajdziesz duży wybór produktów Kneipp.