Perfumy Naomi Campbell

23
4/5 na podstawie wszystkich ocen

Perfumy Naomi Campbell: Otulona ponadczasowym wdziękiem

Bezkompromisowa pewność siebie i zapierające dech w piersiach piękno: Te cechy uosabiają perfumy Naomi Campbell. Ta ikona wybiegów haute couture wydaje się być niewrażliwa na upływ czasu. Dziś wygląda równie olśniewająco, jak na początku swojej kariery wiele lat temu.

Od 1999 roku nazwiskiem Naomi Campbell sygnowane są perfumy, które modelka sprzedaje wraz z koncernem Procter & Gamble. Do tej pory na rynku pojawiło się łącznie 25 różnych zapachów Naomi Campbell.

Następujące perfumy Naomi Campbell są szczególnie popularne:

  • Naomi Campbell Eau de Toilette: Pierwszy zapach Naomi z 1999 roku rozpala na całym świecie kobiety, które chcą być postrzegane jako zmysłowe i erotyczne, ale także dynamiczne i odnoszące sukcesy. Kwiat kaktusa, magnolia i orchidea tworzą genialny początek, który łagodzą nieco słodkie figi i białe brzoskwinie, zanim przejdzie w mocny cedr, bursztyn, wanilię i drzewo sandałowe.
  • Naomi Campbell Cat Deluxe Silver: Ten zapach Naomi Campbell ujrzał światło dzienne w 2006 roku. Niezwykłe połączenie aromatów jest idealne dla nowoczesnych kobiet, które chcą podkreślić swój złożony charakter. Pikantny kardamon łączy się z frezją w nucie głowy, która wprowadza bukiet nut kwiatowych, takich jak fiołek i piwonia. Ciepły bursztyn i różne gatunki drewna zakotwiczają zapach Naomi w ziemi.
  • Naomi Campbell Prêt à Porter: Ta woda perfumowana Naomi Campbell urzeka wyrafinowanym połączeniem orientalnej wytrawności ze słodkimi nutami kwiatowymi i korzennymi. Soczysta nuta głowy orzeźwia bergamotką, jagodami i gruszką. Ta owocowa kombinacja doskonale przenika do nuty serca, w której ton nadają piwonia, fiołek i róża. Zapach zamyka aksamitnie miękka mieszanka panacotty, brzoskwini i wanilii.

Perfumy Naomi Campbell są doskonałym przykładem linii zapachów gwiazdy, którą trudno przebić pod względem popularności – należą do najchętniej kupowanych klasyków.

Zapachy Naomi Campbell: Wyjątkowe i różnorodne

W przeciwieństwie do niektórych luksusowych marek, przy kreowaniu swoich perfum Naomi Campbell pozwala sobie na duża swobodę. Była modelka współpracowała w Procter & Gamble z różnymi projektantami. Dlatego też poszczególne perfumy Naomi bardzo się od siebie różnią.

Niekonwencjonalność flakonów perfum Naomi odzwierciedla osobowość kobiety, która nadała im nazwę. Wielokrotnie manifestowała swoją pewność siebie i występowała przeciw rasizmowi. W 1988 roku była pierwszą czarnoskórą kobietą, która pojawiła się na okładce francuskiego Vogue'a.

Kup perfumy Naomi Campbell

parfumdreams oferuje ogromny wybór perfum Naomi Campbell. Wszystkie zamówienia są szybko wysyłane i dostarczane do klienta. Dostawa jest bezpłatna dla zamówień powyżej 150 zł.