Peeling do rąk

4 Artykuły
2
5/5 na podstawie wszystkich ocen

Peeling dla delikatnych dłoni

Ciągłe mycie i dezynfekcja rąk, a także niesprzyjające warunki pogodowe i suche powietrze w ogrzewanych pomieszczeniach szkodzą naszej skórze. Skóra na dłoniach jest naturalnie uboga w tkankę tłuszczową i dlatego ma tendencję do wysychania i pękania. Peeling do rąk może temu zaradzić i sprawić, że dłonie będą miękkie w dotyku.

Stosowanie peelingu do rąk zaleca się także w przypadku suchych i popękanych skórek wokół paznokci. Peeling do rąk działa natychmiast i daje widoczne rezultaty – miękkie dłonie i zadbane skórki.

Peeling do suchych dłoni o natychmiastowym działaniu

Peeling działa już po pierwszym zastosowaniu. Dzięki intensywnemu oczyszczaniu z wykorzystaniem drobnych mikrocząsteczek peeling do rąk usuwa zabrudzenia i martwe komórki. Jednocześnie pielęgnuje skórę wysokiej jakości olejkami – efekt jest zauważalny już po pierwszym zastosowaniu.

Naturalne peelingi do rąk

Siła natury jest wszechobecna także w peelingach do rąk. Sól morska i drobinki kawy to popularne składniki dodawane do tego typu produktów. Do intensywnej pielęgnacji nadaje się olej migdałowy i olej z pestek winogron. Oba oleje korzystnie wpływają na odporność skóry i intensywnie ją nawilżają. Wysokiej jakości peelingi zawierają również antyoksydanty, lipidy i cenne kwasy tłuszczowe, które odpowiadają za działanie przeciwstarzeniowe.

Pielęgnacja po peelingu dłoni

Aby zintensyfikować odżywcze działanie peelingu do rąk, ważne jest, aby użyć po nim dobrej jakości kremu do rąk. W parfumdreams znajdziesz oczywiście odpowiednie zestawy do pielęgnacji dłoni. Możesz także samodzielnie skompletować ulubione produkty: krem do rąk, peeling do rąk i maseczkę na dłonie. Dzięki starannie skomponowanej serii kosmetyków pielęgnacyjnych Twoje dłonie będą piękne i miękkie w dotyku. Czasy suchych dłoni i popękanych skórek odejdą w niepamięć.

Znajdź peeling do rąk w parfumdreams

Przejrzyj bogatą ofertę parfumdreams i znajdź produkt pielęgnacyjny odpowiedni do potrzeb Twojej skóry. Skorzystaj z praktycznej funkcji filtrowania, aby szybko i łatwo wyszukać ulubione kosmetyki. Zamów peeling do rąk wraz z dopasowaną maseczką i kremem do rąk do domu i pozwól, aby Twoje dłonie mówiły same za siebie.