Sezon weselny: Kupuj teraz 25%* taniej

Menu

Parfumdreams

Klej do rzęs

12 Artykuły

Klej do rzęs dla długotrwałego efektu wow

Sztuczne rzęsy są nieodzowne, kiedy chcesz nadać spojrzeniu hipnotyzującą głębię. Ale również naturalnie wyglądające sztuczne rzęsy są piękną oprawą efektownie pomalowanego oka. Do obu wariantów potrzebujesz jednej rzeczy: najlepszego kleju do rzęs, dzięki któremu sztuczne rzęsy będą się długo trzymać.

Różne kleje do rzęs dla różnych potrzeb

Dostępne są różne rodzaje klejów do rzęs. Najpopularniejsze są kleje przezroczyste. Nie pozostawiają zauważalnych śladów, nawet jeśli pasek rzęs lekko przesunie się podczas aplikacji. Białe kleje po wyschnięciu również stają się przezroczyste, a ich zaletą jest to, że wyraźnie widzisz, ile kleju nakładasz. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad aplikacją kleju do rzęs. Jeśli makijaż oczu może obyć się bez eyelinera, wybierz klej przezroczysty lub biały.

Czarny klej do rzęs pozostaje czarny nawet po wyschnięciu i stapia się z eyelinerem, tworząc grubą kreskę, która nadaje rzęsom jeszcze więcej wyrazu. Z tego względu powinno stosować się go tylko w towarzystwie kreski na powiece, ponieważ nie będzie zauważalny, nawet jeśli rozleje się poza linię rzęs.

Trwałość sztucznych rzęs: Od 24 godzin do kilku tygodni

W zależności od rodzaju kleju do rzęs i jego składu, klej trzyma się co najmniej do czasu wieczornego demakijażu. Niektóre produkty obiecują dłuższy okres trwałości – od dwóch do trzech tygodni – pod warunkiem dobrej pielęgnacji. Aby usunąć klej do rzęs, zalecamy użycie płynu do demakijażu oczu, który rozpuszcza produkty wodoodporne. Nasącz wacik płynem i pozostaw go na chwilę na powiece. Następnie usuń pasek rzęs od strony wewnętrznej do zewnętrznej. Dostępne są także specjalne zmywacze do klejów permanentnych, które niezawodnie rozpuszczają klej przeznaczony do długotrwałego stosowania.

Jak prawidłowo nakładać klej do rzęs aplikatorem

Sztuka przyklejania sztucznych rzęs polega na użyciu odpowiedniej ilości kleju do rzęs. Wiele produktów jest sprzedawanych w zestawie z aplikatorem, który ułatwia nakładanie kleju na pasek rzęs. Pojedyncze rzęsy i delikatne kępki rzęs są również łatwiejsze do przyklejenia przy użyciu aplikatora. Cienka warstwa kleju wzdłuż paska rzęs lub u nasady pojedynczych rzęs wystarczy, aby trwale je przymocować.

Aby nanieść klej do rzęs bez aplikatora lub pędzelka, nałóż niewielką ilość kleju na grzbiet dłoni, a następnie przyłóż do niego pasek rzęs. Przed przyklejeniem sztucznych rzęs odczekaj ok. 20-30 sekund, aż klej nieco przeschnie. Dopiero wtedy nabierze pełnej siły wiązania i szybciej przyklei się do powieki.

Kup najlepszy klej do rzęs online w parfumdreams w korzystnej cenie

Parfumdreams oferuje nie tylko duży wybór sztucznych rzęs, ale także najlepszych klejów do rzęs dostosowanych do Twoich potrzeb. Niezależnie od tego, czy używasz przezroczystego, czy czarnego kleju do rzęs, parfumdreams ma dla Ciebie odpowiedni produkt w swoim asortymencie.

Nasz serwis dla Ciebie

** Szczegółowe warunki promocji znajdziesz w swoim osobistym newsletterze powitalnym

Rabat został już odliczony od ceny produktu i obowiązuje tylko na wybrane artykuły. Kod rabatowy nie jest potrzebny. Oferta obowiązuje do 28.05.2024.

Sposoby płatności


Kupuj doskonale

Bezpieczne zakupy

Partnerzy transportowi

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube