Sezon weselny: Kupuj teraz 25%* taniej

Menu

Parfumdreams

Rękawice do samoopalacza

8 Artykuły

Rękawice do samoopalacza: Dlatego są tak przydatne

Jeśli chcesz rozpieścić swoją skórę subtelną opalenizną, nie musisz wychodzić na słońce. Samoopalacz zapewnia letnią opaleniznę bez szkodliwego promieniowania UV. Aplikacja produktu rękawicą do samoopalacza zapobiega powstawaniu smug. Rękawica umożliwia równomierną aplikację samoopalacza, a wewnętrzna strona dłoni nie brudzi się na pomarańczowo.

Rękawice do aplikacji samoopalacza zapobiegają kontaktowi dłoni z płynem koloryzującym. W końcu to dłonie są tą częścią ciała, która podczas całej aplikacji ma kontakt z samoopalaczem, co oznacza, że ​​mają intensywną styczność z substancją barwiącą.

Rękawica do aplikacji samoopalacza to także produkt ekologiczny: można ją wielokrotnie używać i prać. Ponadto pomaga osiągnąć lepszy efekt opalenizny, co ostatecznie powinno być decydującym powodem zakupu. Docelowo delikatnie opalona cera powinna być pozbawiona smug, równomierna i wyglądać naturalnie, bez miejsc ciemniejszych czy jaśniejszych.

Rękawica do samoopalacza: Podczas aplikacji należy pamiętać

Aby działanie rękawicy do aplikacji samoopalacza było rzeczywiście widoczne na skórze, należy ją odpowiednio przygotować:

  • Najpierw wykonaj peeling i usuń martwe komórki naskórka. Można to również zrobić rękawicą peelingującą.
  • Następnie należy ogolić skórę – najlepiej dzień przed nałożeniem samoopalacza, aby zregenerowała się po goleniu. Na gładką skórę samoopalacz nakłada się bardziej równomiernie, co zapewnia piękniejszy efekt.
  • Po peelingu i goleniu nałóż na skórę krem, który doskonale przygotuje ją do nałożenia samoopalacza.

Aplikacja samoopalacza rękawicą

Po przygotowaniu skóry można nałożyć samoopalacz na wybrane partie ciała i delikatnie wmasować go rękawicą. Najlepiej zrobić to w następujący sposób:

  • Nałóż samoopalacz bezpośrednio na rękawicę.
  • Zacznij od nałożenia kremu na nogi. Początkowo omijaj okolice stóp.
  • Pamiętaj, aby wykonywać ruchy okrężne, aby pokryć każdy centymetr ciała. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że w każdym miejscu samoopalacz zostanie rozprowadzony równomiernie.
  • Na koniec rozprowadź pozostałość samoopalacza z rękawicy na stopach i dłoniach.
  • Po aplikacji należy odczekać przynajmniej 15 minut przed ponownym założeniem ubrania. Najlepiej najpierw załóż ubrania, które mogą się pobrudzić.

O ile bez rękawicy musisz długo myć i szorować palce po nałożeniu samoopalacza i nie jesteś w stanie całkowicie usunąć pomarańczowego zabarwienia, w tym przypadku wystarczy, że zdejmiesz rękawiczkę i znów możesz wszystkiego dotykać rękami bez obaw, że coś pobrudzisz. Rękawiczki do aplikacji samoopalacza można łatwo wyprać i stosować wielokrotnie.

Kup w parfumdreams rękawicę do aplikacji samoopalacza, aby uzyskać opaleniznę bez smug

Rękawica do aplikacji samoopalacza to dobra inwestycja, jeśli chcesz używać tego kosmetyku. W parfumdreams znajdziesz duży wybór rękawic, a także możesz kupić odpowiedni samoopalacz.

Nasz serwis dla Ciebie

** Szczegółowe warunki promocji znajdziesz w swoim osobistym newsletterze powitalnym

Rabat został już odliczony od ceny produktu i obowiązuje tylko na wybrane artykuły. Kod rabatowy nie jest potrzebny. Oferta obowiązuje do 28.05.2024.

Sposoby płatności


Kupuj doskonale

Bezpieczne zakupy

Partnerzy transportowi

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube