Augustinus Bader

8
4,5/5 na podstawie wszystkich ocen

Augustinus Bader: oparte na badaniach naukowych kosmetyki o udowodnionym działaniu

Profesor Augustinus Bader to niemiecki biolog zajmujący się komórkami macierzystymi, którego badania stanowią podstawę serii produktów do pielęgnacji nazwanej jego imieniem. Bader od dziesięcioleci bada biologię komórkową, aby odkrywać sekrety skóry i jej starzenia się. Seria pielęgnacyjna marki Augustinus Bader jest oparta na badaniach naukowych i właśnie dlatego cechuje ją tak duża skuteczność.

Produktom przyświeca idea wspierania samoregeneracji skóry. W tym celu kremy Augustinus Bader zawierają opatentowaną technologię Trigger Factor Complex (TFC8®), która spełnia to zadanie. Kompleks pielęgnacyjny kremów składa się między innymi z witamin i cennych aminokwasów, które aktywują komórki macierzyste. Dzięki temu skóra rozpoczyna swój proces regeneracji – wygląda na odmłodzoną, promienną i wygładzoną. Ma to prowadzić do widocznej redukcji zmarszczek i linii mimicznych.

Co wyróżnia markę Augustinus Bader?

Przez długi czas marka Augustinus Bader uchodziła za niszową i była polecana pocztą pantoflową. Szybko jednak zyskiwała na popularności: mało która marka ma bowiem tak skuteczne produkty, jeśli chodzi o widoczne efekty. Kosmetyki Augustinus Bader obiecują poprawę wyglądu skóry w zaledwie 27 dni. Efekt ten zapewnia czterdzieści doskonale dobranych składników aktywnych.

Pierwotnym celem badawczym profesora Badera było zapewnienie lepszej jakości życia i stymulowanie regeneracji uszkodzonej skóry u ofiar poparzeń. W tym kontekście już od ponad 30 lat prowadzi on badania nad regeneracją skóry, w trakcie których wpadł również na pomysł stworzenia własnej linii kosmetyków. Za sprawą tej linii kosmetyków noszącej jego imię, Augustinus Bader, wiedzę profesora można teraz zamknąć w słoiczkach z kremem. W ten sposób każdy może skorzystać z jego innowacyjnych produktów i zminimalizować oznaki starzenia się skóry i jej uszkodzenia.

Które produkty marki Augustinus Bader są uważane za rewolucyjne?

Bader zarejestrował ponad 200 patentów, a niektóre z tych przełomowych odkryć można znaleźć w jego liniach kosmetyków, które rewolucjonizują świat urody:

  • Pielęgnacja twarzy Augustinus Bader: Bestsellery The Rich Cream i The Cream dostarczają cennych składników i w skuteczny sposób działają na skórę. Działanie komórek zostaje pobudzone, a cera ulega poprawie. Ponieważ produkty stale stymulują skórę do samoodnowy, możliwe jest zapobieganie szkodliwym wpływom środowiska. The Rich Cream ma bogatą konsystencję, intensywnie pielęgnuje i nawilża, natomiast The Cream jest lekki, szybko się wchłania i pielęgnuje subtelnymi nutami.
  • Pielęgnacja ciała Augustinus Bader: Krem do ciała jest odpowiednikiem produktów do pielęgnacji twarzy i może być stosowany na całe ciało. Krem zapewnia jedwabiście gładką skórę i może pomóc nawet w walce z cellulitem.

Wszystkie produkty mają charakterystyczny niebiesko-złoty design. Ich szlachetny wygląd odzwierciedla ekskluzywną i skuteczną zawartość, która wyznacza nowe standardy w pielęgnacji przeciwstarzeniowej skóry.

Kupuj produkty Augustinus Bader w korzystnej cenie i czyń dobro

Każdy, kto kupuje kosmetyki marki Augustinus Bader, przyczynia się do darowizn na rzecz Fundacji Augustinusa Badera, która jest zaangażowana w zapewnianie dostępu do opieki zdrowotnej osobom w potrzebie. Na konto fundacji trafia 10 procent wszystkich zysków. Tym samym kupno produktów Augustinus Bader w atrakcyjnych cenach opłaca się podwójnie, ponieważ robimy coś dobrego nie tylko dla własnej skóry, ale także dla potrzebujących.

Kupno produktów Augustinus Bader w atrakcyjnych cenach jest możliwe w parfumdreams. Regularnie pojawiają się tu świetne oferty, które pozwalają na zakup w przystępnych cenach nawet luksusowych kosmetyków.