Jesienne czasy na parfumdreams: wspaniałe produkty kosmetyczne na złoty sezon

Zapachy na jesien

Odkryj teraz

Pielęgnacja ciała

Odkryj teraz

Makijaż na jesień

Odkryj teraz

Sezon przytulania

Odkryj teraz
Polecamy

Kosmetyki oferują jesienią

Niezależnie od tego, czy chodzi o pomadki do ust, lakier do paznokci, cienie do powiek, czy też idealną korekcję brwi - oferujemy Państwu najlepsze jesienne wskazówki dotyczące urody. Wraz z nowym sezonem otaczają nas również cudownie pikantne, ciepłe i zmysłowe zapachy. Zainspirujcie się naszymi jesiennymi zapachami dla niej i dla niego. Do naszych jesiennych zapachów można oczywiście dokupić także pachnące świece, akcesoria kąpielowe i "mocne" produkty, aby uczynić jesień jak najbardziej przytulną. Jesienna kolekcja kończy się na innowacyjnych, naturalnych i skutecznych produktach do pielęgnacji ciała i twarzy. Dajemy Ci odpowiednie produkty pielęgnacyjne dla Twojej skóry na Twojej drodze. W ten sposób doskonale wspierasz swoje ciało podczas chłodniejszej pory roku.

Baw się dobrze przeglądając i robiąc zakupy! Po prostu umieść swój jesienny preselekcji w koszyku i przejdź do kasy później. Życzymy Państwu wspaniałej jesieni.

**warunki oferty:

Nie jest możliwa wypłata gotówki, promocja nie łączy się z innymi akcjami Obowiązuje do 22.10..2020 jednorazowo na gospodarstwo domowe, promocja nie obowiązuje w przypadku kart upominkowych, zestawów Creed, Glamfume. Artykuły z wyprzedaży wykluczone!Parfümerie Akzente GmbH, Ust-IdNr. DE813307548 AG Stgt. HRB 581012.