Jesienią stajemy przed prawdziwym wyzwaniem przywrócenia blasku i witalności naszym włosom. Latem promienie UV, sól i chlorowana woda wystawiły nasze włosy na prawdziwą próbę. Jesienią zmorą wielu z nas są suche końcówki i swędząca skóra głowy. Dzięki polecanym przez nas produktom, możesz poświęcić swoim włosom dokładnie tyle uwagi, ile potrzebują.

Pielęgnacja twarzy Pielęgnacja ciała Golden Glow Czas na przytulną atmosferę Trends

Pielęgnacja włosów jesienią

Niskie temperatury, ciepłe powietrze w ogrzewanych pomieszczeniach to prawdziwi wrogowie Twoich włosów w chłodnych porach roku. Regularnie stosuj organiczne szampony, które oczyszczają skórę głowy i zapobiegają wysuszaniu włosów.

Suche, łamliwe i matowe włosy - nasze rady

 

Olejek do włosów jest prawdziwym wybawcą po letnich szaleństwach i pomaga przywrócić włosom blask i naturalną sprężystość.
Rada parfumdreams: doskonałe efekty odżywcze daje olejek do włosów, stosowany jako odżywka pozostawiona na włosach na cały dzień. Dzięki temu ujarzmisz nawet suche i niesforne kosmyki.

 

Koniec z puszeniem się włosów

 

Po umyciu włosów rozpoczyna się walka z puszącymi się kosmykami! Kosmetyki przeciw puszeniu się włosów odpowiednio je nawilżają i sprawiają, że suche i łamliwe włosy nabierają blasku.

 

Odkryj inne produkty