Lavera

124
4,5/5 na podstawie wszystkich ocen

Lavera: Dobrze tolerowane kosmetyki naturalne spełniające wysokie standardy jakości

Marka Lavera istnieje na rynku od 1987 roku i od tego czasu zachwyca odżywczymi kosmetykami naturalnymi. Firmę założył Thomas Haase, który chciał opracować dobrze tolerowane kosmetyki na bazie naturalnej i w tym celu założył firmę Laverana i markę Lavera. W tłumaczeniu z łaciny Lavera oznacza „ten prawdziwy”, ostatnia sylaba „na” oznacza kosmetyki naturalne i tym samym jasno podkreśla motto firmy zawarte w nazwie.

Dzięki swojemu pionierskiemu duchowi Thomasowi Haase udało się do dziś ugruntować swoją pozycję na rynku kosmetyków naturalnych i po prostu produkować to, czego inni producenci nie oferują. Kosmetyki naturalne Lavera zostały uznane za Markę Stulecia przez grupę wydawniczą DIE ZEIT w 2019 roku, a Lavera dwukrotnie otrzymała także etykietę Green Brand. Kolejny kamień milowy osiągnięto w 2019 r., kiedy Laverana ogłosiła swoją neutralność klimatyczną. Od razu wiadomo, do czego firma przywiązuje dużą wagę: produkcja naturalnych kosmetyków, które nie szkodzą planecie.

Naturalne kosmetyki Lavera: Warto poznać te produkty

Produkty Lavera obejmują wszystkie produkty do pielęgnacji skóry i włosów. W ofercie Lavera znajdują się także produkty do makijażu, ochrony przeciwsłonecznej i pielęgnacji zębów:

Niektóre produkty Lavera uzyskały "Bardzo dobrą" ocenę w teście ekologicznym magazynu Öko-Test, a liczne znaki jakości, takie jak standard NATURE czy logo BIO, również udowadniają proekologiczne działania marki.

Lavera oznacza jakość, przejrzystość i naturalność

Lavera oznacza bezkompromisowe wykorzystanie naturalnych składników pochodzących z kontrolowanych upraw organicznych. Konsumenci mogą być zatem pewni, że kupując naturalne kosmetyki Lavera, nie są one produkowane na bazie środków chemicznych. Oznacza to, że produkty Lavera są dobrze tolerowane przez każdy rodzaj skóry i są odpowiednie dla osób młodych i starszych. Jeśli chodzi o opakowanie, transport oraz wszystkie łańcuchy wartości i poziomy sprzedaży, Lavera oznacza kosmetyki przyjazne dla środowiska, które są dobre dla ludzi i planety.

Dzięki odpowiednim etykietom jakości na opakowaniach Lavera chce zapewnić klientom przejrzystość i ułatwić zakupy. Już na pierwszy rzut oka widać, że są to wysokiej jakości kosmetyki naturalne, które można kupić bez wahania. Wspieranie projektów związanych z ochroną klimatu oraz świadomość, że przyszłość Ziemi zależy od ludzi, czyni Laverę marką godną zaufania i charakteryzującą się wysokimi standardami. Cały proces tworzenia i produkcji odbywa się w Hanowerze, więc Made in Germany nie jest fałszywą obietnicą firmy.

Kup produkty Lavera online w parfumdreams

W parfumdreams możesz kupić kosmetyki Lavera online i w wolnej chwili przejrzeć szeroką gamę produktów. Niezależnie od tego, czy jest to krem ​​do twarzy, szampon czy zestaw upominkowy – w parfumdreams na pewno znajdziesz to, czego szukasz, czy to dla siebie, czy jako prezent dla kogoś innego.