Paul Mitchell

365
4,5/5 na podstawie wszystkich ocen

Produkty Paul Mitchell dla mocnych i błyszczących włosów

Ekskluzywne produkty marki Paul Mitchell to pielęgnacja włosów spełniająca najwyższe standardy. Paul Mitchell wraz z Johnem Paulem DeJorią założyli markę Paul Mitchell w 1980 roku, aby hawajskim imbirem zrewolucjonizować fryzjerski świat. Paul Mitchell był znany ze swojego wyjątkowego talentu i tworzył fryzury, które zachwycały świat mody.

Zaledwie dziewięć lat po utworzeniu marki fryzjerskiej Paul Mitchell jej założyciel zmarł na raka. Jego wizje i pasja do wysokiej jakości produktów do pielęgnacji włosów są nadal żyją w kosmetykach marki. Firmę prowadzą do dziś współzałożyciel John Paul DeJoria, jego córka i syn Mitchella.

Zyskaj zdrowo wyglądające włosy dzięki produktom Paul Mitchell

Dobra fryzura i nietuzinkowa stylizacja mają sens tylko wtedy, gdy włosy są elastyczne i wzmocnione. Paul Mitchell zawsze był tego świadomy, ponieważ codzienna stylizacja obciąża strukturę włosów. Paul Mitchell zaczął właśnie w tym miejscu. Nie tylko produkty do pielęgnacji włosów marki Paul Mitchell, ale także produkty do stylizacji zawierają wysoce skuteczne składniki, takie jak biały imbir, rozmaryn i olejek jojoba.

Marka Paul Mitchell oferuje delikatne szampony, odżywki i kuracje do włosów. Oryginalna seria Awapuhi autorstwa Paula Mitchella nadal cieszy się ogromną popularnością. Delikatnie oczyszcza, nawilża i pomaga włosom zachować równowagę nawilżenia dzięki hawajskiemu awapuhi. Zapobiega to wysuszaniu, zwłaszcza końcówek włosów, i zapewnia lśniące włosy pełne blasku.

Kup kosmetyki do włosów Paul Mitchell

Paul Mitchell już za życia angażował się w ochronę zrównoważonych zasobów środowiska. Dlatego kosmetyki Paul Mitchell nie są testowane na zwierzętach. Wiele artykułów marki to preparaty wegańskie.

W parfumdreams znajdziesz odpowiedni produkt Paula Mitchella w przystępnych cenach. Asortyment produktów Paul Mitchell zachwyca bogatą gamą szamponów, odżywek, lakierów do włosów i produktów do stylizacji, które można szybko i łatwo przeglądać dzięki praktycznej funkcji filtra. Różne serie pielęgnacyjne są idealnie dopasowane do konkretnego rodzaju włosów.