Bullfrog

5
5/5 na podstawie wszystkich ocen

BULLFROG – nostalgiczne produkty dla mężczyzn świadomych stylu

Piękna broda nie jest dziełem przypadku, ale wymaga ukierunkowanej pielęgnacji: Z tego powodu BULLFROG postawił sobie za zadanie stworzenie specjalnych produktów do pielęgnacji ciała i brody, które będą precyzyjnie dostosowane do potrzeb męskiej skóry. Poza tym marka ta oferuje również perfumy z wyszukanymi składnikami. Każdy produkt jest dostarczany w prostym opakowaniu, ale z klasyczną etykietą, która wzbudza ciekawość.

BULLFROG: kupuj wysokiej jakości produkty pielęgnacyjne dla mężczyzn

Gdy w 2011 roku Romano Brida zakładał firmę BULLFROG, miał konkretną wizję. Brakowało mu klasycznych barber shopów, które choć istniały w Ameryce, to brakowało im odpowiedniego klimatu. Dlatego też otworzył on we Włoszech salony przeznaczone wyłącznie dla prawdziwych dżentelmenów. Stworzył on również wyjątkowe produkty BULLFROG, które były sprawdzone, a przy tym miały zachwycać włoskim charakterem. Każda usługa i każdy produkt emanują jakością w najdrobniejszych szczegółach – to coś, co dla Bridy ma ogromne znaczenie.

  • Pielęgnacja brody Bullfrog: wielu mężczyzn zapuszcza brodę. A brodę trzeba kompleksowo pielęgnować. W tym celu BULLFROG oferuje produkty do pielęgnacji brody, które oczyszczają zarost, zapewniają mu nawilżenie i mają właściwości rewitalizujące. Oprócz szamponów do brody dostępne są również olejki do brody, fluidy i produkty po goleniu. Wystarczy niewielka ilość olejku, aby zapewnić brodzie pielęgnację, na jaką zasługuje.
  • Pielęgnacja ciała Bullfrog: większość mężczyzn przywiązuje jednak wagę nie tylko do odpowiedniej pielęgnacji brody. Ważna jest dla nich również pielęgnacja ciała. W tym celu włoska firma oferuje zrównoważoną i różnorodną gamę produktów. Umożliwia to codzienną pielęgnację ciała cennymi esencjami i delikatnymi składnikami.
  • Perfumy Bullfrog: Dodatkowo mężczyźni mają do dyspozycji szeroki asortyment perfum Bullfrog. Każdy zapach zawiera wysokiej jakości składniki, które zachowują swój efekt przez długi czas i zapewniają niezrównane doznania zapachowe. Jedna lub dwie aplikacje z odległości około 20 cm wystarczą na cały dzień.

Celem Romano Bridy było celebrowanie codziennej pielęgnacji mężczyzn za pomocą wyjątkowych salonów i produktów Bullfrog. Wszystkie produkty są nie tylko łatwe w użyciu, ale także najwyższej jakości. Dzięki temu również we własnych czterech ścianach można poczuć się jak w salonie fryzjerskim.

Dzięki BULLFROG wysokiej jakości pielęgnacja mężczyzn nie musi być skomplikowana

Gama produktów BULLFROG jest różnorodna i harmonijna. Seria kosmetyków do pielęgnacji brody BULLFROG obejmuje wiele produktów, od olejku do brody poprzez balsam do brody aż po pomadę do brody. Tym samym do wyboru jest odpowiedni produkt pielęgnacyjny na każdą potrzebę i na każdy gust. Firma kosmetyczna stawia jednak nie tylko na różnorodność, ale także na jakość. Każdy produkt zawiera pielęgnujące substancje, które dbają zarówno o skórę, jak i zarost. W tym celu marka wykorzystuje wyselekcjonowane składniki, takie jak awokado, kokos czy masło shea, które w ukierunkowany sposób nadają brodzie większą elastyczność.

Kupuj produkty BULLFROG w parfumdreams

Szeroki wybór różnych produktów pielęgnacyjnych BULLFROG jest dostępny w parfumdreams. Odkryj produkty renomowanej firmy i przenieś swoją codzienną pielęgnację na wyższy poziom.