Wraz ze zmianą sezonu chcielibyśmy przekazać Ci garść informacji o późnoletniej pielęgnacji i naszych rabatach.

Upał, słońce, morze i basen to często nieodzowne elementy idealnego wypoczynku. Choć letnia pora roku daje nam tak wiele radości, może być wyczerpująca dla naszej skóry i włosów, dlatego nie powinniśmy zaniedbywać odpowiedniej pielęgnacji. Pomożemy Ci zatroszczyć się o siebie po lecie i powiemy, na co zwrócić uwagę przy pielęgnacji włosów i skóry. Aby po suchych letnich miesiącach siły odzyskało nie tylko Twoje ciało, lecz także Twój portfel, oferujemy 15% zniżki na nasze produkty do pielęgnacji włosów i skóry. Nie potrzebujesz kodu rabatowego, możesz od razu przejrzeć naszą ofertę lub zainspirować się naszymi poradami dotyczącymi pielęgnacji po lecie.

Nasze porady dotyczące pielęgnacji włosów

 

Włosy składają się z kilku warstw. Zewnętrzna warstwa chroni włos przed wpływami środowiska, takimi jak światło czy wysoka temperatura. Jednak latem warstwa ta może ulec uszkodzeniu, przez co włosy stają się łamliwe, suche i matowe. Dodatkowo z wiekiem struktura naszych włosów staje się mniej wytrzymała. Dlatego tak ważne jest, aby po letnich trudach zapewnić im odpowiednią pielęgnację. Produkty nawilżające, takie jak szampony czy maski do włosów, dostarczają włosom potrzebnego nawilżenia, nadają im blask i miękkość.

 

Wella Nutri-Enrich

Odżywka Deep Nourishing Conditioner marki Wella jest jedną z naszych ulubionych, ponieważ natychmiast dostarcza włosom cennego nawilżenia. Intensywnie odżywia suche i zniszczone włosy, dodając im jednocześnie blasku i witalności. Innowacyjny kompleks składników aktywnych Nutri-Enrich wygładza włosy i niezawodnie chroni je przed dalszymi uszkodzeniami dzięki wysokiej zawartości witaminy E.
Przejdź do produktu

 

Olej do włosów to prawdziwy wybawca po lecie, który pomaga przywrócić włosom blask i naturalną sprężystość.

Nasza rada: Aby zapewnić włosom możliwie najintensywniejsze odżywienie, pozostaw olej na włosach i pozwól mu działać przez cały dzień. Dzięki temu ujarzmisz nawet suche i niesforne kosmyki. Należy jednak uważać, by przy tej metodzie nie stosować zbyt dużej ilości produktu, w przeciwnym razie włosy będą wyglądać na przetłuszczone.

 

Nasze ulubione oleje do włosów

Ulubione produkty do pielęgnacji włosów i skóry Parfumdreams

 

Lato dobiega końca, a nasza skóra cieszy się z tego powodu. Długotrwałe kąpiele słoneczne, oparzenia, promienie UV, chlor, pot i olejki pozostawiają ślad na naszej skórze i wystawiają ją na próbę. Z tego względu skóra uszkodzona przez słońce wymaga kompleksowej pielęgnacji. Poziom nawilżenia ma kluczowe znaczenie dla jakości wierzchniej warstwy skóry. Dlatego do swojej rutyny pielęgnacyjnej powinnaś włączyć nawilżający krem do twarzy. Skuteczne kremy nawilżające, zawierające np. kwas hialuronowy, mogą również wzmocnić odporność Twojej skóry.

Nasi eksperci zalecają stosowanie po urlopie maseczek nawilżających kilka razy w tygodniu, a nawet pozostawienie ich na skórze na noc. Koi to skórę, intensywnie ją nawilża i błyskawicznie łagodzi uczucie napięcia i zaczerwienienia.

 

Drunk Elephant: Wonderwild Miracle Butter

Wonderwild Miracle Butter marki Drunk Elephant to intensywnie nawilżający krem, który natychmiast odżywia i regeneruje suchą, spierzchniętą, podrażnioną i uszkodzoną skórę. Kremowy balsam wspomaga przy tym naturalną zdolność samoodbudowy. Już niewielka ilość kremu nawilżającego daje świetny efekt na suchych partiach twarzy czy ciała.
Przejdź do produktu

Więcej produktów nawilżających