Travel light: Kup teraz wakacyjne niezbędniki 20%* taniej

Menu

StartERBEErbeEtui do manikiru
0 (0)

ERBE Etui do manikiru Etui kieszonkowe, 5-częściowe Mon Cherie

Podziel się produktem
Dostępny
Nr art.
oder direkt mit
P24 LogoApplePay LogoKlarna – Zapłać za 30 dni (faktura) LogoVisa LogoPayPal Logo
  • Zakup na rachunek
  • Dostawa w ciągu 2-3 dni
0,0
0
Oceny klientów
*Zawiera oceny miedzynarodowych sklepów parfumdreams. Oceny nie sa weryfikowane pod katem autentycznosci

Informacje o produkcie
nazwa
Etui kieszonkowe, 5-częściowe Mon Cherie
Linia
Etui do manikiru
Linia
Erbe
Etui do manicure od markowego producenta ERBE charakteryzują się pierwszorzędnym wykonaniem i przyjemnym dotykiem. 5-częściowe etui Mon Cherie w eleganckim kolorze bordowej czerwieni jest odpowiednie dla kobiet i mężczyzn i jest wyposażone w płynnie działający zamek błyskawiczny. Zawiera wysokiej jakości akcesoria ze stali nierdzewnej do pielęgnacji paznokci i usuwania niechcianego zarostu. Dzięki stożkowym nożyczkom kombinowanym, które mają lekko zakrzywione krawędzie tnące, paznokcie u rąk i nóg, a także nadmiar skórek można przycinać z dużą precyzją. Cążki do skórek z kieszonkowego etui służą do usuwania bardzo cienkich skórek. Kombinowany przyrząd składający się z odsuwacza skórek i zmywacza do paznokci zapewnia, że paznokcie wyglądają na czyste i zadbane w mgnieniu oka.

Etui do manicure ERBE - dla zadbanego wyglądu

Delikatne piłowanie paznokci jest możliwe dzięki trwałemu szklanemu pilnikowi do paznokci ERBE, którego drobno porowata powierzchnia ścierna nie wykazuje oznak zużycia nawet po długim użytkowaniu. Łamliwe paznokcie u rąk i nóg zyskują na tym, że powierzchnia paznokcia jest uszczelniona przez opiłowanie szkłem. Pęseta z ergonomicznie ukształtowanym uchwytem jest niezbędnym narzędziem z 5-częściowego etui Mon Cherie w domu i w podróży. Z ich pomocą można na długo usunąć nawet delikatne włoski z brwi i twarzy oraz nadać brwiom pożądany kształt.
Zastosowanie
Nożyczki kombinowane z lekko zakrzywionymi krawędziami tnącymi do precyzyjnego i delikatnego obcinania paznokci i skórek.
Pęseta ze skośną końcówką. Szeroka, spiczasta powierzchnia chwytająca umożliwia szybkie i precyzyjne wyrywanie pojedynczych włosków brwi.
Szklany pilnik do paznokci umożliwia wyjątkowo delikatną pielęgnację paznokci. Charakteryzuje się delikatnymi właściwościami piłowania i długotrwałą jakością, ponieważ bardzo drobno porowata powierzchnia ścierna zintegrowana ze szklaną powierzchnią nie ulega zużyciu. Szczególnie nadaje się do miękkich, łamliwych paznokci, ponieważ paznokieć jest uszczelniany podczas piłowania.
Podwójny przyrząd do czyszczenia paznokci i odsuwania skórek do usuwania brudu i delikatnego odsuwania skórek.
Producent
Becker Manicure GmbH & Co. KG
Friedrich-Wilhelm-Straße 18-22, DE-42655 Solingen
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn

Zapisz się do newslettera i odbierz kupon 22%**

parfumdreams App

  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store

* Wszystkie ceny zawieraja ustawowy podatek VAT, Koszty wysylki wynosza 12 zł. Wszystkie informacje dotyczace wysylki znajdziesz tutaj.

** Szczegółowe warunki promocji znajdziesz w swoim osobistym newsletterze powitalnym