Helena Rubinstein

262
4,5/5 na podstawie wszystkich ocen

Helena Rubinstein: luksusowe kosmetyki od rewolucyjnej kobiety

Ekskluzywne składniki tworzą wysokiej jakości kosmetyki Helena Rubinstein. Produkty tej nieżyjącej już potentatki w branży kosmetycznej do dzisiaj cieszą się dużą renomą, a niektóre z jej wynalazków i odkryć naukowych pozostawiły po sobie ślad na całym świecie. To właśnie ona w 1958 roku wynalazła szczoteczkę do tuszu do rzęs i zapoczątkowała rewolucję w makijażu oczu.

Helena Rubinstein urodziła się jako Chaja Rubinstein w Krakowie, a w wieku 24 lat wyemigrowała do Australii. Tam po raz pierwszy zaczęła eksperymentować z kosmetykami i tworzyć własne kremy. Założyła również swój pierwszy salon piękności w Melbourne, tworząc ważny fundament dla całej branży.

Aby dalej rozwijać swoje produkty, najpierw udała się do Paryża, a następnie do USA, otwierając w Nowym Jorku jedną z największych fabryk, jakie kiedykolwiek otworzyła kobieta. Marka Helena Rubinstein szybko rozszerzyła swoją działalność na wiele krajów, a w chwili śmierci założycielki w 1965 roku liczyła już ponad 100 oddziałów.

Co wyróżnia markę Helena Rubinstein?

Pod nazwiskiem założycielki do dziś produkowane są kosmetyki, które od strony naukowej są nieustannie rozwijane. Szczególnie popularne są produkty przeciwstarzeniowe marki Helena Rubinstein, a kremy, serum i balsamy są uważane za najlepsze produkty w gamie kosmetyków luksusowych.

Poza tym Helena Rubinstein szybko dostrzegła wartość marketingu i atrakcyjnych opakowań, zlecając ich projekty artystom, a opisy pisarzom. Ponadto zawsze zarządzała swoim biznesem ekonomicznie i efektywnie, szybko przekształcając swoją markę w warte miliony dolarów imperium o światowej renomie.

Oto najlepsze produkty marki Helena Rubinstein

Kosmetyki Helena Rubinstein są ponadczasowe, w ofercie znajdują się produkty dla wszystkich rodzajów skóry, a ich składniki są dobrze tolerowane i dostosowane do różnych wymagań. Do najpopularniejszych produktów Helena Rubinstein należą:

  • Helena Rubinstein Powercell: produkty zawierają komórki macierzyste kopru morskiego, które chronią skórę przed szkodliwymi czynnikami i starzeniem się.
  • Helena Rubinstein Pure Ritual: Produkty do pielęgnacji z tej serii szybko się wchłaniają i pozostawiają na skórze przyjemne uczucie zadbania. Znane są one również z łagodnej formuły i dobrej tolerancji.
  • Tusz do rzęs Helena Rubinstein: tym produktem marka zyskała światową renomę – jego jakość mówi zatem sama za siebie. Tusz do rzęs jest testowany okulistycznie i zapewnia wyraziste oczy i intensywne spojrzenie.

Gama produktów Helena Rubinstein obejmuje również płyn do demakijażu, krem do rąk, dezodorant i balsam do ust.

Kupuj kosmetyki Helena Rubinstein

W parfumdreams możesz kupić kosmetyki Helena Rubinstein w korzystnych cenach. Od ponad 100 lat kobiety na całym świecie ufają kosmetykom polskiej bizneswoman, która całe swoje życie poświęciła zdrowiu skóry i urodzie. Wnieś atmosferę ekskluzywności do swojego domu z produktami marki Helena Rubinstein.