22%* rabatu na wiele produktów

Menu

Parfumdreams
0 (0)

Acqua di Parma Home Collection Quercia Room Diffuser

Dostępny
Nr art.
180 dni na zwrot towaru
Bezpieczne zakupy i płatność
Korzystne koszty wysylki 0,00 zł
Informacje o produkcie
nazwa
Room Diffuser, Quercia
Linia
Home Collection
Linia
Home Fragrance
Acqua di Parma Room Diffuser Quercia zachwyca drzewnym, aromatycznym zapachem. Po ustawieniu, wysokiej jakości dyfuzor będzie wzbogacał atmosferę w domu swoim zapachem przez wiele tygodni. Atrakcyjny czarny flakon o eleganckim designie jest również atrakcyjny wizualnie. Wieloaspektowy i ożywczy zapach górnej nuty łączy w sobie aromaty cytryny, petitgrain, różowego pieprzu i bergamotki. Serce zapachu rozwija się nutami kardamonu, geranium i drzewa cedrowego. Baza zapachu charakteryzuje się głębokimi nutami bobu tonka, paczuli i mchu dębowego.

Jak działa dyfuzor pokojowy Quercia:

W przeciwieństwie do zwykłych sprayów do pomieszczeń, dyfuzory Acqua di Parma nie uwalniają swojego zapachu poprzez rozpylanie, ale poprzez stopniowe unoszenie się w rattanowych patyczkach. Po wyjęciu wewnętrznej płytki należy włożyć te rattanowe patyczki do pokrywy od góry i rozchylić je. Wystarczy obrócić patyczki, aby zintensyfikować zapach w pomieszczeniu. Aby zmniejszyć intensywność zapachu, wystarczy wyjąć poszczególne patyczki rattanowe. Interesują Cię inne dyfuzory, rozpylacze do pomieszczeń i zapachy w innych formach od Acqua di Parma? W takim razie rozejrzyj się po sklepie Parfumdreams tutaj. W naszym asortymencie znajdziesz ekscytujący wybór popularnej włoskiej marki.
Zastosowanie
WAŻNE - ŚRODKI OSTROŻNOŚCI DOTYCZĄCE UŻYTKOWANIA:
Acqua di Parma zaleca odkręcenie nasadki i wyjęcie wewnętrznej płytki, aby zoptymalizować korzystanie z dyfuzora w pomieszczeniu:
- Odkręć nakrętkę i wyjmij wewnętrzną płytkę. Nałożyć nasadkę i umieścić patyczki rattanowe w butelce.
- Przy pierwszym użyciu należy namoczyć listki przez dwadzieścia cztery godziny przed ich odwróceniem.
- Intensywność zapachu zależy od tego, jak często niektóre lub wszystkie patyczki rattanowe są odwracane: Im częściej są przewracane, tym intensywniejszy zapach. Jeśli zapach jest zbyt intensywny, można go wyregulować, usuwając część rattanowych patyczków, aż do osiągnięcia pożądanej intensywności.
- Aby przedłużyć trwałość zapachu, należy unikać wysokich temperatur, bezpośredniego światła słonecznego i silnej cyrkulacji powietrza, które mogą przyspieszyć parowanie.
- Umieść dyfuzor zapachowy w pomieszczeniu na płaskiej powierzchni, gdzie nie będzie narażony na wilgoć.
- Przechowywać poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych.
- Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu.
- Koncentrat zapachowy zawiera naturalne surowce, więc jego kolor może z czasem ulec nieznacznej zmianie bez wpływu na jego właściwości zapachowe.
- Po użyciu patyczków rattanowych zaleca się umycie rąk czystą wodą z mydłem.
- Wysoce łatwopalna ciecz i pary.
0,0
0
Oceny klientów

Nasz serwis dla Ciebie

** Szczegółowe warunki promocji znajdziesz w swoim osobistym newsletterze powitalnym

*Nie podlega wymianie na gotówkę. Nie łączy się z innymi promocjami. Oferta obowiązuje do 17.06.2024, nie dotyczy produktów z wyprzedaży, kart podarunkowych i marek Acqua di Parma, Bond No. 9, Chanel, Drunk Elephant, Eisenberg, Kilian Paris, Rituals, Rosendo Mateu i artykułów z oznaczeniem Luxury. Bez ustalonej minimalnej wartości zamówienia. Publikowanie kodu jest zabronione. Parfümerie Akzente GmbH, VAT UE DE813307548 AG Stgt. HRB 581012

Sposoby płatności


Kupuj doskonale

Bezpieczne zakupy

Partnerzy transportowi

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube