Nr art. 476123
Biotherm Homme Aquapower
Comfort GelNasze Najważniejsze Punkty
- Oczekiwana dostawa z GLSwt. 14.04 do czw. 16.04
- Darmowa wysyłka zwrotnaDo 180 dni
- Bezpłatna wysyłka
- Sposoby płatności
Żel Aquapower Comfort od Biotherm Homme został opracowany specjalnie z myślą o potrzebach suchej skóry. Jego lekka żelowa konsystencja natychmiast się wchłania i pozostawia skórę przyjemnie gładką, bez uczucia ściągnięcia. Delikatny, chłodzący efekt dodatkowo wzmacnia uczucie świeżości.
Formuła łączy czysty plankton termalny z oligo-minerałami i witaminami i jest idealna dla zmęczonej, matowej cery. Żel może przyczynić się do zrównoważonego wyglądu skóry. Kompozycja jest wolna od barwników, perfum i konserwantów. Żel należy nakładać na oczyszczoną skórę twarzy rano i/lub wieczorem.Produkt jest dostępny w dozowniku z pompką o pojemności 75 ml i jest dostarczany w opakowaniu nadającym się do recyklingu bez celofanu. Uwaga: W przypadku kontaktu z oczami należy natychmiast dokładnie je przepłukać.
- Specjalnie opracowany dla potrzeb skóry suchej .
- Lekka, szybko wchłaniająca się konsystencja żelu z efektem chłodzenia
- Formuła z planktonem termalnym, oligo minerałami i witaminami
- Bez barwników, perfum i konserwantów
- Zrównoważone i nadające się do recyklingu opakowanie
nazwa
Comfort GelLinia
AquapowerLinia
Kosmetyki męskieskóra
skóra suchacecha
nawilżającyKonsystencja
kremCechy produktu
bez konserwantów, bez substancji olejowych, bezzapachowy, nie zawiera ftalanów, nie zawiera pigmentów i barwnikówZastosowanie
twarz
W przypadku kontaktu z oczami, dokładnie spłucz wodą.
W przypadku dostania sie preparatu do oczu natychmiast obficie je przeplukac.
- BIOTHERM
- Rue Royale, FR-75008 Paris
- fragen@loreal-group.com


















