Oszczędź 22%* + 10%*** z Premium

Menu

Parfumdreams
4,3 (6)

M2 BEAUTÉ Pielęgnacja oczu Grzebień do rzęs

Dostępny
Nr art.
180 dni na zwrot towaru
Bezpieczne zakupy i płatność
Korzystne koszty wysylki 0,00 zł
Informacje o produkcie
nazwa
Grzebień do rzęs,
Linia
Pielęgnacja oczu
Linia
Pielęgnacja
Zastosowanie
rzęsy
Eyelash Comb od M2 Beauté to grzebyk do rzęs, który idealnie rozdziela każdą rzęsę. Dzięki specjalnie opracowanemu, ergonomicznemu i elegancko zaprojektowanemu uchwytowi oraz zaokrąglonym zębom ze stali nierdzewnej, rzęsy mogą być kształtowane łatwo i absolutnie równomiernie. Ten grzebień do rzęs jest absolutnie niezbędnym akcesorium.
Zastosowanie
Grzebyka do rzęs należy używać po nałożeniu i wysuszeniu tuszu do rzęs oraz po zastosowaniu Eyezone Conditioning Care Complex. Poprowadź grzebyk przez linię rzęs od dołu do góry. Ergonomicznie ukształtowany uchwyt sprawia, że jest łatwy i skuteczny w użyciu. Stwórz efektowne akcenty za pomocą tego grzebyka i stwórz wygląd z tym czymś. Grzebyk do rzęs to niezastąpione narzędzie zapewniające perfekcyjny kształt.
4,3
4,3
Oceny klientów

Nasz serwis dla Ciebie

** Szczegółowe warunki promocji znajdziesz w swoim osobistym newsletterze powitalnym

*Rabat został już odliczony od ceny produktu i obowiązuje tylko na wybrane artykuły. Kod rabatowy nie jest potrzebny. Oferta obowiązuje do 24.06.2024.


***Rabat Premium nie obowiązuje przy zakupie kart podarunkowych. Wszystkie warunki dotyczące Twojego członkostwa Premium znajdziesz na stronie www.parfumdreams.pl/parfumdreams-premium

Sposoby płatności


Kupuj doskonale

Bezpieczne zakupy

Partnerzy transportowi

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube