O parfumdreams

Poznaj wartości, którymi się kierujemy!

Serdecznie witamy w parfumdreams! Znajdziesz u nas doskonałe zapachy ekskluzywnych marek, produkty do makijażu oraz wszystko, co związane z tematyką piękna i urody. Każdego dnia czekają na Ciebie inspirujące treści i najnowsze trendy z branży Beauty. Nieustannie pracujemy nad tym, aby móc zaoferować Ci jak najlepszy asortyment produktów. Znajdź u nas swoją chwilę „joy of beauty”!

 

Zadowolenie klienta

Uszczęśliwianie naszych klientów to nasz najważniejszy cel. Stale pracujemy nad doskonaleniem naszych usług, ułatwianiem obsługi naszej strony internetowej, tak aby nasi klienci byli z nas jeszcze bardziej zadowoleni.

 
 

Pasja

Pasja to ciężka praca, aby coś osiągnąć. Nawet gdy pojawią się przeszkody, nie tracimy z oczu naszego celu, bo tylko dzięki naszemu zaangażowaniu możemy wzbudzać entuzjazm naszych klientów.

 
Mut

Odwaga

Odwaga to dla nas nieustająca ciekawość nowych rzeczy i wkraczanie bez obawy na nieznane tereny. A przy tym zawsze mamy na uwadze dobro klienta oraz firmy.

Teamwork

Praca zespołowa

„MY” to dla nas najważniejsze słowo! Wspólnie z zespołem możemy osiągać nasze cele i mierzyć jeszcze wyżej.

Sicherheit

Bezpieczeństwo

Bardzo ważne jest dla nas, aby zakupy w sklepie parfumdreams.pl były bezpieczne dla klientów. Regularnie zlecamy niezależnym partnerom kontrolę naszych wewnętrznych procesów, dzięki czemu uzyskaliśmy wiele certyfikatów.

> 850 Marki

Z czasem asortyment produktów znacznie się poszerzył i aktualnie obejmuje ponad 850 marek. Zmieniła się także nasza strona internetowa, która dzisiaj jest zgodna z najnowocześniejszymi standardami. Ale to jeszcze nie koniec rozwoju. Dzięki ciągłemu poszerzaniu oferty i stosowaniu najnowszych technologii kierujemy się zawsze potrzebami naszych klientów i skutecznie wdrażamy otrzymane od nich sugestie.

Optymalizacja

Przykładowo skróciliśmy czas odpowiedzi na e-maile w normalnych godzinach pracy do 2,5 godziny. Obecnie co najmniej raz w tygodniu przeprowadzamy aktualizację naszych sklepów internetowych i wprowadzamy nowe funkcje. Są to na przykład nowe sposoby płatności lub nowe filtry umożliwiające szybsze wyszukiwanie produktów, poprawki procesu zamawiania lub zmiany w strukturze strony.

Oddziały

Rozwój sklepu parfumdreams.pl wspierany jest przez stacjonarne sklepy Akzente. Należy do nich 25 perfumerii, trzy salony fryzjerskie oraz kilka salonów kosmetycznych. Pracownicy oddziałów stacjonarnych dzielą się swoimi doświadczeniami z codziennych rozmów z klientami. Jest to dla nas źródłem cennej wiedzy dla naszego sklepu internetowego.

Oferta produktów

Parfumdreams.pl pragnie oferować swoim klientom duży wybór wysokiej jakości produktów w rozsądnych cenach. Nasza oferta jest stale modyfikowana i składają się na nią nie tylko topowe marki, lecz także produkty odpowiadające aktualnym trendom. W sklepie parfumdreams.pl oprócz produktów klasycznych marek takich jak Chanel, Hugo Boss, Lancome i wiele innych, kupisz także kosmetyki naturalne (Boerlind, Spilanthox, Zealots of Nature), marki ekskluzywne (Xerjoff, Creed, BALR., Gisada) lub najnowsze produkty lifestylowe (Christina Aguilera,4711, Betty Barclay, Ariana Grande).

Usługa

Oprócz tego sklep parfumdreams.pl wyróżnia się doskonałym poziomem usług. Nasz zespół Działu obsługi klienta jest dostępny pod bezpłatnym numerem infolinii od poniedziałku do piątku od 08:00 do 20:00 oraz w sobote od 09:00 do 12:00. Nasi pracownicy z przyjemnością czekają na telefony od klientów.

Sposoby płatności

Klienci parfumdreams.pl mają do wyboru dziesięć różnych sposobów płatności. Oferujemy zakup na fakturę, ale można również dokonać płatności z góry, albo zapłacić gotówką. Ponadto możliwa jest płatność kartą kredytową, przez polecenie zapłaty, PayPal lub PayPal Express, Amazon Pay lub przelew natychmiastowy. Oferujemy też płatność za pobraniem. Uzupełnieniem pakietu usług jest prawo do zwrotu towaru w ciągu 180 dni.

Środowisko

Również jeśli chodzi o ochronę środowiska naturalnego mamy najwyższe aspiracje. Przy użyciu instalacji fotowoltaicznej wytwarzamy więcej prądu niż zużywamy, a nasze procesy odbywają się całkowicie bez użycia papieru.

Ochrona danych

Priorytetowe jest dla nas również bezpieczeństwo danych naszych klientów. Te wysokie wymagania, które sami sobie stawiamy, zostały dodatkowo sprawdzone w ramach skomplikowanego audytu przeprowadzonego przez neutralną jednostkę certyfikującą „Datenschutz cert GmbH” i do tej pory (stan na rok 2015) jesteśmy jedyną perfumerią, która otrzymała taki certyfikat (certyfikat numer DSC.332.07.2015 568). Także znak jakości Trusted Shops oraz znak jakości EHI są potwierdzeniem bezpieczeństwa zakupów w parfumdreams.pl. Dzięki ochronie kupujących zapewnianej przez Trusted Shops nasi klienci otrzymują dodatkowo gwarancję zwrotu pieniędzy.