5 naszych wartości jest dla nas wyznacznikiem na każdym etapie pracy

Zadowolenie klienta
 
01
 

Zadowolenie klienta

Uszczęśliwianie naszych klientów to nasz najważniejszy cel. Stale pracujemy nad doskonaleniem naszych usług, ułatwianiem obsługi naszej strony internetowej, tak aby nasi klienci byli z nas jeszcze bardziej zadowoleni.

Odwaga
 
02
 

Odwaga

Odwaga to dla nas nieustająca ciekawość nowych rzeczy i wkraczanie bez obawy na nieznane tereny. A przy tym zawsze mamy na uwadze dobro klienta oraz firmy.

Praca zespołowa
 
03
 

Praca zespołowa

„MY” to dla nas najważniejsze słowo! Wspólnie z zespołem możemy osiągać nasze cele i mierzyć jeszcze wyżej.

Pasja
 
04
 

Pasja

Pasja to ciężka praca, aby coś osiągnąć. Nawet gdy pojawią się przeszkody, nie tracimy z oczu naszego celu, bo tylko dzięki naszemu zaangażowaniu możemy wzbudzać entuzjazm naszych klientów.

Bezpieczeństwo
 
05
 

Bezpieczeństwo

Bardzo ważne jest dla nas, aby zakupy w sklepie parfumdreams.pl były bezpieczne dla klientów. Regularnie zlecamy niezależnym partnerom kontrolę naszych wewnętrznych procesów, dzięki czemu uzyskaliśmy wiele certyfikatów.

W górę

Historia

Założenie firmy

2004

 
 

Założenie firmy

Od 2004 roku istnieje sklep internetowy parfumdreams.pl oferujący swoim klientom bogaty wybór perfum oraz kosmetyków. Na początku w prostej szacie i z niewieloma markami w ofercie, szybko rozwinął się i przekształcił w największą prywatną perfumerię internetową w Europie.

Marki
 
500
 

Marki

Z czasem asortyment produktów znacznie się poszerzył i aktualnie obejmuje ponad 500 marek. Zmieniła się także nasza strona internetowa, która dzisiaj jest zgodna z najnowocześniejszymi standardami. Ale to jeszcze nie koniec rozwoju. Dzięki ciągłemu poszerzaniu oferty i stosowaniu najnowszych technologii kierujemy się zawsze potrzebami naszych klientów i skutecznie wdrażamy otrzymane od nich sugestie.

Przejdź do zestawienia marek
Optymalizacja
 
Optymalizacja
 

Dział obsługi klienta i sklep internetowy

Przykładowo skróciliśmy czas odpowiedzi na e-maile w normalnych godzinach pracy do 2,5 godziny. Obecnie co najmniej raz w tygodniu przeprowadzamy aktualizację naszych sklepów internetowych i wprowadzamy nowe funkcje. Są to na przykład nowe sposoby płatności lub nowe filtry umożliwiające szybsze wyszukiwanie produktów, poprawki procesu zamawiania lub zmiany w strukturze strony.

Oddziały
Oddziały
 
 

Sklepy stacjonarne

Rozwój sklepu parfumdreams.pl wspierany jest przez stacjonarne sklepy Akzente. Należy do nich 25 perfumerii, trzy salony fryzjerskie oraz kilka salonów kosmetycznych. Pracownicy oddziałów stacjonarnych dzielą się swoimi doświadczeniami z codziennych rozmów z klientami. Jest to dla nas źródłem cennej wiedzy dla naszego sklepu internetowego.

Nasze oddziały

Nasza obietnica

Oferta produktów
 
Oferta produktów
 

Ciągłe poszerzanie oferty

Parfumdreams.pl pragnie oferować swoim klientom duży wybór wysokiej jakości produktów w rozsądnych cenach. Nasza oferta jest stale modyfikowana i składają się na nią nie tylko topowe marki, lecz także produkty odpowiadające aktualnym trendom. W sklepie parfumdreams.pl oprócz produktów klasycznych marek takich jak Chanel, Hugo Boss, Prada i wiele innych, kupisz także kosmetyki naturalne (Lavera, Ren Skincare czy Korres), marki ekskluzywne (Bond No.9, Clive Christian) lub najnowsze produkty lifestylowe (George Gina & Lucy, Guess, New Yorker, Puma, David Beckham).

Usługa
 
Usługa
 

Chętnie Ci doradzimy

Oprócz tego sklep parfumdreams.pl wyróżnia się doskonałym poziomem usług. Nasz zespół Działu obsługi klienta jest dostępny pod bezpłatnym numerem infolinii od poniedziałku do piątku od 08:00 do 20:00 oraz w sobote od 09:00 do 12:00. Nasi pracownicy z przyjemnością czekają na telefony od klientów.

Skontaktuj się z Działem obsługi klienta
 
Sposoby płatności
 

i 180 dni na zwrot towaru

Klienci parfumdreams.pl mają do wyboru dziesięć różnych sposobów płatności. Oferujemy zakup na fakturę, ale można również dokonać płatności z góry, albo zapłacić gotówką. Ponadto możliwa jest płatność kartą kredytową, przez polecenie zapłaty, PayPal lub PayPal Express, Amazon Payments lub przelew natychmiastowy. Oferujemy też płatność za pobraniem. Uzupełnieniem pakietu usług jest prawo do zwrotu towaru w ciągu 180 dni.

Ochrona danych
 
Ochrona danych
 

Bezpieczne postępowanie z danymi

Priorytetowe jest dla nas również bezpieczeństwo danych naszych klientów. Te wysokie wymagania, które sami sobie stawiamy, zostały dodatkowo sprawdzone w ramach skomplikowanego audytu przeprowadzonego przez neutralną jednostkę certyfikującą „Datenschutz cert GmbH” i do tej pory (stan na rok 2015) jesteśmy jedyną perfumerią, która otrzymała taki certyfikat (certyfikat numer DSC.332.07.2015 568). Także znak jakości Trusted Shops oraz znak jakości EHI są potwierdzeniem bezpieczeństwa zakupów w parfumdreams.pl. Dzięki ochronie kupujących zapewnianej przez Trusted Shops nasi klienci otrzymują dodatkowo gwarancję zwrotu pieniędzy.

Środowisko
 
Środowisko
 

Wysokie wymagania

Również jeśli chodzi o ochronę środowiska naturalnego mamy najwyższe aspiracje. Przy użyciu instalacji fotowoltaicznej wytwarzamy więcej prądu niż zużywamy, a nasze procesy odbywają się całkowicie bez użycia papieru.

Zespół

Zarząd

 
 

Kai Renchen i Vanessa Stützle i Steven Mattwig

Zespół

 
 

Młodość, dynamizm i pasja

Cały zespół skupiony wokół prezesa Kaia Renchena składa się z ponad 380 pracowników. Pracownicy pracują w sklepach stacjonarnych lub bezpośrednio w sklepie internetowym. Młoda załoga tworzy bardzo dobrą atmosferę pracy i wnosi wiele innowacyjnych pomysłów. Wspólne spędzanie czasu, na przykład na letnich festynach, wyjazdach na koncerty i wielu innych imprezach, dodatkowo wzmacnia nasze poczucie wspólnoty. Aby być przygotowanym na przyszłość, sklep parfumdreams.pl angażuje się w kształcenie i doskonalenie zawodowe. Każdego roku w różnych działach firmy w ramach kształcenia zawodowego szkolimy ponad dziesięć osób – np. w zakresie sprzedaży, prowadzenia biura, informatyki (integracji systemów), czy też marketingu i zarządzania mediami. Elastyczne godziny pracy umożliwiają młodym matkom i ojcom pracującym w parfumdreams.pl pogodzenie pracy i życia rodzinnego. Dzięki regularnym szkoleniom nasi pracownicy zawsze posiadają aktualną wiedzę. Każdego dnia cieszymy się z tego, że możemy zachwycać naszych klientów świetnymi produktami i wysokim poziomem obsługi.

Zapraszamy do kolejnej wizyty w sklepie parfumdreams.pl!

Zespół