Skincare Weeks: wskazówki dla skóry wrażliwej

Zaczerwienienie i suchość są charakterystyczne dla skóry wrażliwej. Szczególną uwagę zwróć na pielęgnację skóry i unikaj produktów zawierających substancje zapachowe. Preparaty lecznicze działają kojąco i łagodząco na skórę wrażliwą.

Krok 1 Oczyszczanie: jeśli nie masz w planach makijażu, łagodny preparat oczyszczający będzie optymalnym rozwiązaniem. Usunie z Twojej skóry tłuszcz i zabrudzenia.
Odkryj teraz

Krok 2: Tonik: stosuj tonik do twarzy z wyciągiem z aloesu, który optymalnie ukoi wrażliwą skórę. Możesz nakładać go również palcami lub dłońmi - wacik może podrażnić wrażliwą skórę.
Odkryj teraz

Krok 3: Krem do twarzy: tutaj również sięgnij po odżywczy krem, który trwale i intensywnie nawilży Twoją skórę, chroniąc ją przed niekorzystnym wpływem środowiska.
Odkryj teraz

Krok 4: All about the Eyes! Nie zapinaj o oczach - odżywcze składniki ukoją delikatne okolice wokół oczu i skutecznie zapobiegną ewentualnym opuchnięciom!
Odkryj teraz

Krok 5: Olejek do twarzy: wieczorem, oprócz rutynowej pielęgnacji, możesz sięgnąć po olejek do twarzy. Dzięki niemu skóra będzie gładsza w dotyku, a wszelkie podrażnienia znikną. Dodatkowo olejek intensywnie nawilża skórę.
Odkryj teraz