Trussardi

87
4,5/5 na podstawie wszystkich ocen

Perfumy Trussardi: styl i włoska elegancja

Nazwa Trussardi uosabia prosty, a przy tym elegancki włoski styl, który uczynił ten kraj tak sławnym. Ten międzynarodowy koncern produktów odzieżowych i luksusowych może pochwalić się ponad 100-letnią historią, która rozpoczęła się w Bergamo niedaleko Mediolanu. Trussardi do dziś jest własnością rodziny o tym nazwisku. Perfumy Trussardi od 1982 roku oddają w swoich zapachach kojarzoną z tą marką elegancję.

Parfumdreams oferuje szeroki wybór perfum Trussardi. Szczególnie popularne w sklepie internetowym są następujące zapachy Trussardi:

  • Trussardi My Name: Ta woda perfumowana w sprayu marki Trussardi urzeka już swoim bladoróżowym kolorem, który nadaje blasku drogocennemu kryształowemu flakonowi. Poprzez te perfumy Trussardi wyraża indywidualną tożsamość każdej kobiety dzięki doskonale dobranej kompozycji kwiatowych i ziemistych nut. Równie świeży, co wyrazisty zapach damski Trussardi, który łączy lekkość bytu z głęboką zmysłowością. Heliotrop i fiołek charakteryzują zwiewną nutę głowy, której interesującego wydźwięku dodają bez i mech, zanim zapach wybrzmi bursztynem i wanilią.
  • Trussardi La Vie di Milano: Równie ekstrawagancka jak flakon jest nazwa tej wody perfumowanej w sprayu od Trussardi: Aperitivo Milanese Porta Nuova. Ten zapach dla kobiet i mężczyzn nosi nazwę średniowiecznej bramy w sercu Mediolanu. To tutaj bogaci i sławni spotykają się codziennie na aperitif podczas happy hour, zanim noc wkroczy w swoją najgorętszą fazę. Ten flakon ma zakrętkę w kształcie charta, znaku firmowego Trussardi. Świeża cytrusowa nuta głowy przechodzi tutaj w irys, amaretto i przesilenie, zanim zapach rozwinie się w bursztyn, benzoes i wanilię.
  • Trussardi 1911 Donna: ta woda perfumowana w sprayu Trussardi, która ma w nazwie rok założenia firmy i została zaprezentowana jako jubileuszowy zapach z okazji setnych urodzin Trussardi, jest ponadczasowo klasyczna. Niezwykła elegancja tej luksusowej marki odznacza się już w nucie głowy, która pozostawia niepowtarzalne wrażenie dzięki pikantnemu yuzu, cierpkiemu cedrowi i świeżemu melonowi. Delikatne kwiatowe nuty jaśminu, lotosu i liści herbaty przywodzą na myśl Orient, zanim perfumy otulą noszącą je kobietę łagodnym ciepłem paczuli, drzewa sandałowego, cedru i wanilii.

Od 1911 roku Trussardi jest jedną z marek, bez których świat elegancji w Mediolanie nie może się obejść. W tym roku Dante Trussardi założył fabrykę rękawiczek w Bergamo. To miasto, położone zaledwie kilkadziesiąt kilometrów od Mediolanu, uważane jest za siedzibę niezawodnych specjalistów, którzy wykonują swoją pracę na najwyższym poziomie.

Kupuj perfumy Trussardi w atrakcyjnych cenach

Od 1983 roku Trussardi produkuje perfumy. We wszystkich zapachach Trussardi można wyczuć sekret sukcesu tej luksusowej marki: Klasyczna elegancja z odrobiną zaskakującej ekstrawagancji, która wyróżnia perfumy z tłumu – zamów teraz w atrakcyjnej cenie w parfumdreams.