Gadżety erotyczne

74 Artykuły
29
4/5 na podstawie wszystkich ocen

Rozpal pożądanie gadżetami erotycznymi

Udane życie seksualne wzbogaca codzienność niczym chłodny drink na plaży. Nie ma znaczenia, czy jest to wieloletni związek, czy spontaniczna przygoda na jedną noc: Jeśli chcesz rozpalić zmysły i naprawdę się zapomnieć, należy mieć dobrze wyposażoną szafkę nocną. Powinny się w niej znaleźć chusteczki nawilżane, odpowiednie środki antykoncepcyjne i być może taki czy inny gadżet erotyczny. W końcu dozwolone jest to, co oboje lubicie.

Większa różnorodność dzięki zabawkom erotycznym

Nic tak nie osłabia pożądania partnera jak rutyna i irytująca codzienność. Rynek oferuje obecnie więcej ekscytujących gadżetów erotycznych niż kiedykolwiek wcześniej. Przy odrobinie otwartości i wyobraźni zarówno single, jak i pary odkryją nowych towarzyszy do zabaw w łóżku. Od małych i dyskretnych po kolorowe i wyraziste – każdy znajdzie coś dla siebie:

  • Prezerwatywy: Już dawno straciły swój nudny wizerunek. Teraz cieszą jaskrawymi kolorami, ekscytującymi smakami i ciekawymi teksturami. Prawidłowo stosowane, zapewniają niezawodną ochronę przed niechcianą ciążą i chorobami przenoszonymi drogą płciową.
  • Lubrykanty: Zapewniają przyjemne nawilżenie i nie powinno zabraknąć ich w żadnej szafce nocnej. Dostępne są produkty na bazie wody i oleju. Niektórych lubrykantów można również używać jako olejku do masażu – świetnie nadają się do gry wstępnej.
  • Wibratory: Absolutnie na topie, jeśli chodzi o zabawki erotyczne. Dzięki wielu różnym wersjom każda kobieta znajdzie odpowiedni model dla siebie.

W parfumdreams odkryjesz nowe produkty, które mają na celu tylko jedno: Rozbudzić na nowo ochotę na seks i podtrzymać ją jak najdłużej. W końcu każdy ma prawo do fizycznego spełnienia – niezależnie od wieku czy płci.

Zabawki erotyczne – które są najlepsze?

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ każdy ma inne potrzeby. Niektóre kobiety preferują stymulację łechtaczki, podczas gdy inne chcą poczuć w sobie twardość dildo. Właśnie dlatego wybór zabawek erotycznych jest tak zróżnicowany. Mężczyźni również coraz częściej odkrywają radość z kreatywnej zabawy z użyciem gadżetów.

Zabawki erotyczne dla kobiet można z grubsza podzielić na trzy kategorie: do stosowania wewnątrz, na zewnątrz i produkty dwa w jednym. To, która opcja jest najlepsza, zależy od osobistych preferencji. Podczas gdy niektóre kobiety lubią wibratory stymulujące falami ciśnienia, inne uważają, że ich działanie jest zbyt intensywne. Jedno jest jednak pewne: Testowanie tego asortymentu to świetna zabawa.

Zaskocz swojego partnera zabawkami erotycznymi

Nuda w łóżku? Pożądanie i miłość odeszły w niepamięć? Starannie dobrane gadżety erotyczne uratowały już niejeden związek. Jeśli nie masz pewności, co on lub ona lubi, zacznij od małych rzeczy. Kup paczkę kolorowych prezerwatyw z wypustkami. Zaskocz partnera przyjemnym uczuciem lubrykantu na nagiej skórze. Lub podaruj małego wibrującego przyjaciela, aby wspólnie odkrywać zupełnie nowe doznania.