Naszą marką miesiąca (brand of the month) jest Guerlain!

Guerlain należy do najstarszych perfumerii świata. Zapachy stworzone przez Pierre-Francois-Pascal Guerlain zachwycają rzesze swoich miłośników. Klasyki wśród zapachów, takie jak Jicky, Habit Rouge i Aqua Allegoria zalicza się do kamieni milowych luksusowej francuskiej marki. W międzyczasie oferta rozszerzyła się również o produkty do pielęgnacji i makijażu słynące z jakości marki Guerlain. Zainspiruj się wyjątkowymi światami zapachów i zanurz się w ekscytujące historie.

Guerlain L'Instant Magic

Bajkowy flakon w kształcie ula, na którym przysiadły małe pszczoły, symbolizuje historię opowiadaną przez zapach L’Instant Magic z serii zapachów Les Légendaires. Daj się porwać do pudrowego, kwiecistego świata wyobraźni i ciesz się zapachem, który długo utrzymuje się na skórze. Wyjątkowa kompozycja piżma w nucie głowy, frezji i róży w nucie serca oraz migdału, drewna i białego piżma w nucie bazy tworzy zupełnie nową aurę zapachową.
Zrób zakupy teraz!

Guerlain L'Homme Idéal

Zapach L’Homme Idéal zrodził się z kreatywnego natchnienia marki Guerlain, która ideał mężczyzny uczyniła swoją inspiracją, tworząc zapach idealny. Niepowtarzalna kombinacji intensywnie męskiego charakteru połączona z uwodzicielskim ciepłem i tajemniczą siłą przyciągania. Bergamotka i migdał w nucie głowy współgrają bezprecedensowo z nalewką waniliową, bobem tonka i skórą w nucie bazy. Przyprawy, bułgarska róża i kadzidło w nucie serca dopełniają arcydzieło.
Odkryj teraz

Guerlain Terracotta Light Powder

Terracotta Light Powder od Guerlain wspaniale podkreśli i ujednolici Twoją cerę. Składniki aktywne pudru wspierają rewitalizację skóry i nadają jej świeży wygląd, podczas gdy ciepłe odcienie brązu wyczarowują efekt muśniętej słońcem opalenizny. Zawarte w pudrze drobinki złota nadają cerze subtelny blask, a jasne odcienie zapewniają naturalny efekt rozświetlenia. Aksamitny zapach przywołuje błogie odczucie lata.
Dowiedz się więcej

Nasze przeboje produktowe dla Niej