Brand of the month w parfumdreams

Naszą brand of the month w sierpniu jest marka Isadora!

Jakość zapewniająca piękno - szwedzka marka dąży do tego, aby każda osoba miała możliwość podkreślenia indywidualnego piękna! Od początku istnienia marka Isadora skupia się na tym, aby oferować produkty nietestowane na zwierzętach, nieperfumowane i przetestowane klinicznie oraz tym samym spełniać najwyższe standardy w branży.

 
 

Pretty Eyes

Odkryj teraz
 
 

It's all about the teint

Odkryj teraz
 
 

Catchy Lips

Odkryj teraz
 
 

Summer Nails

Odkryj teraz
 

Must-Haves

Makijaż oczu od marki Isadora

To spojrzenie mówi wszystko! Wybierane przez Ciebie kosmetyki do oczu marki Isadora zapewniają pielęgnację i charakteryzują się doskonałą tolerancją. W ofercie znajdziesz swoje ulubione produkty, które pozwolą Ci wykonać naturalny lub ekstrawagancki makijaż oczu. Kliknij i przejrzyj ofertę naszych ulubionych cieni do powiek, eyelinerów i produktów do brwi!

Makijaż ust od marki Isadora

Zróżnicowana oferta produktów do ust pozwoli dopasować inny kolor do każdego uśmiechu. Przepiękne kolory i wyjątkowa pielęgnacja rozpieszczają Twoje usta. Pielęgnacyjne błyszczyki do ust, pomadki i kredki do ust podkreślają Twoją osobowość!

Makijaż twarzy

Korektory, kremy nawilżające, podkłady, primery i wiele innych produktów czekają na Twoje odkrycie. Asortyment marki Isadora stanowi idealną podstawę dla pięknej skóry - dobrane składniki ochronne dopasowują się do Twojego indywidualnego stylu życia.

Makijaż paznokci od marki Isadora

Zadbaj o zdrowe i silne paznokcie! Innowacyjne formuły zapewniają pielęgnację Twoim paznokciom za jednym pociągnięciem - bardzo szeroki pędzelek sprawia, że nanoszenie jest wyjątkowo proste. Znajdź u nas swój ulubiony lakier do paznokci od marki Isadora!