Zaoszczędź teraz -25%* na wielu produktach

Menu

Parfumdreams
4,7 (311)

it Cosmetics Brush Heavenly Luxe #7 Complexion Perfection Brush

Dostępny
Nr art.
PayPalRachunek KlarnaMasterCardVisa
180 dni na zwrot towaru
Bezpieczne zakupy i płatność
Korzystne koszty wysylki 0,00 zł
Informacje o produkcie
nazwa
Complexion Perfection Brush, Heavenly Luxe #7
Linia
Brush
Linia
Akcesoria
Typ produktu
pędzel
Zastosowanie
twarz
Idealny makijaż powinien sprawić, że zapomnisz o zanieczyszczeniach i niedoskonałościach skóry, pozostawiając promienną cerę. Pędzel Heavenly Luxe #7 Complexion Perfection Brush od it Cosmetics jest idealnym partnerem do osiągnięcia tego celu. Ten super miękki pędzel 2 w 1 jest doskonałym wyborem do uzyskania nieskazitelnego rezultatu przy użyciu podkładu lub korektora.

Co jest takiego wyjątkowego w pędzlu Heavenly Luxe #7 Complexion Perfection Brush? Pędzel Heavenly Luxe #7 Complexion Perfection Brush od it Cosmetics został zaprojektowany we współpracy z wiodącymi chirurgami plastycznymi i charakteryzuje się wyjątkowo miękkimi włoskami, które są również idealne dla bardzo wrażliwej skóry. Pędzel jest oczywiście całkowicie wegański. Szczoteczka jest również bardzo lekka i ma dwie główki o różnych rozmiarach. Duża, puszysta strona może być używana do szybkiego nakładania i mieszania podkładu na większych obszarach, podczas gdy mała główka pędzla jest przeznaczona do precyzyjnej pracy w trudno dostępnych miejscach, takich jak nos i oczy. Dzięki temu zawsze możesz uzyskać nieodparty makijaż.

Jak używać pędzla do makijażu od it Cosmetics

Praca z pędzlem Heavenly Luxe Complexion Perfection Brush nie jest trudna. Duża strona służy po prostu do nakładania pożądanego podkładu na skórę okrężnymi ruchami od środka twarzy, podczas gdy wąska końcówka służy do nakładania korektora na mniejsze obszary.
4,7
4,7
Oceny klientów

Nasz serwis dla Ciebie

** Szczegółowe warunki promocji znajdziesz w swoim osobistym newsletterze powitalnym

*Rabat został już odliczony od ceny produktu i obowiązuje tylko na wybrane artykuły. Kod rabatowy nie jest potrzebny. Oferta obowiązuje do 13.07.2024.

Sposoby płatności


Kupuj doskonale

Bezpieczne zakupy

Partnerzy transportowi

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube