Zaoszczędź 22%* na ochronie przeciwsłonecznej, kosmetykach do pielęgnacji skóry i wielu innych produktach

Menu

Parfumdreams
0 (0)

Acqua di Parma Home Collection Acqua di Parma Home Collection Insieme Scented Candle 200 g + Diffusor Insieme 180 ml

Dostępny
Nr art.
180 dni na zwrot towaru
Bezpieczne zakupy i płatność
Korzystne koszty wysylki <span style="display:none;">0,00 zł</span>
Informacje o produkcie
Świeca zapachowa Acqua di Parma Home Collection Insieme 200 g + Dyfuzor Insieme 180 ml zachwyci Twój nos zapachem cytryny, neroli, piżma i bursztynu. Dyfuzor w naturalny sposób rozprowadza zapach Acqua di Parma. Włóż patyczki zapachowe przez otwór w pokrywie, a następnie rozłóż patyczki. Jeśli chcesz zintensyfikować zapach, po prostu odwróć patyczki. Jeśli chcesz zmniejszyć intensywność zapachu, możesz wyjąć poszczególne patyczki.

Wysokiej jakości świeca zapachowa Insieme z kolekcji Home Collection

znajduje się w słoiku, którego świeży żółty kolor doskonale współgra z barwą dyfuzora. Po zapaleniu zapach stopniowo rozprzestrzenia się w pomieszczeniu, a następnie zachowuje swoją intensywność tak długo, jak długo świeca się pali. Oba produkty z kolekcji Home Collection marki Acqua di Parma można stosować razem lub rozdzielić zapach pomiędzy różne pomieszczenia, na przykład salon i łazienkę. Wskazówka: Świeca zapachowa Acqua di Parma Home Collection Insieme 200 g + dyfuzor Insieme 180 ml to także bardzo miły upominek. Doskonale nadaje się do sprawiania radości przyjaciołom i członkom rodziny.
Zastosowanie
WAŻNE - ŚRODKI OSTROŻNOŚCI DOTYCZĄCE UŻYTKOWANIA: Aby zapewnić najlepsze wrażenia z użytkowania świecy zapachowej, Acqua di Parma zaleca: - Nie palić świecy jednorazowo dłużej niż 1,5 godziny. Zapobiegnie to zbyt wysokiemu płomieniowi, który może powodować dym i plamy na szkle. - Do gaszenia płomienia należy używać odpowiedniego snuffera do świec. - Przed ponownym zapaleniem odczekaj, aż świeca stwardnieje. - Po każdym użyciu należy ponownie umieścić knot w wosku, aby wosk zużywał się równomiernie. - Regularnie przycinaj knot nożyczkami do knotów (idealna długość 5 mm), aby knot nie przyklejał się do wosku, a świeca nie wydzielała dymu. - Zbiornik z woskiem należy utrzymywać w stanie wolnym od zapałek i zanieczyszczeń. - Nie używaj świecy, jeśli poziom wosku pozostałego w szklance jest mniejszy niż 5 mm. - Nie pozostawiaj palącej się świecy bez nadzoru. Należy trzymać ją z dala od dzieci, zasłon i zwierząt domowych. - Nie przesuwaj płonącej świecy, gdy wosk jest jeszcze gorący. Poczekaj, aż wosk stwardnieje. - Nie umieszczaj świecy na powierzchniach wrażliwych na ciepło, w pobliżu materiałów łatwopalnych, w pobliżu otwartego okna lub w pobliżu innej świecy.
Składniki
0,0
0
Oceny klientów

Nasz serwis dla Ciebie

*Nie podlega wymianie na gotówkę. Nie łączy się z innymi promocjami. Oferta obowiązuje do 17.04.2024, nie dotyczy produktów z wyprzedaży, kart podarunkowych i marek Acqua di Parma, Bond No. 9, Chanel, Dior, Drunk Elephant, Eisenberg, Kilian Paris, Rituals, Rosendo-Mateu i artykułów z oznaczeniem Luxury. Bez ustalonej minimalnej wartości zamówienia. Publikowanie kodu jest zabronione. Parfümerie Akzente GmbH, VAT UE DE813307548 AG Stgt. HRB 581012

Sposoby płatności


Kupuj doskonale

Bezpieczne zakupy

Partnerzy transportowi

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube