Zaoszczędź 22%* na ochronie przeciwsłonecznej, kosmetykach do pielęgnacji skóry i wielu innych produktach

Menu

Parfumdreams
5 (1)

Alessandro Striplac Peel Or Soak Akcesoria Cleansing Pads

Dostępny
Nr art.
180 dni na zwrot towaru
Bezpieczne zakupy i płatność
Korzystne koszty wysylki <span style="display:none;">0,00 zł</span>
Informacje o produkcie
Cleansing Pads od Alessandro oferują dwie różne opcje aplikacji. Z jednej strony specjalne płatki mogą być używane do czyszczenia paznokci przed nałożeniem lakieru, a z drugiej strony można je również czyścić po nałożeniu ostatniej warstwy lakieru. Dzięki Alessandro Cleansing Pads można usunąć brud i pozostałości tłuszczu z paznokci, aby uzyskać zadbany i udany makijaż paznokci. Płatki są już nasączone środkiem czyszczącym i dlatego są gotowe do użycia do makijażu paznokci. Jedno opakowanie zawiera 50 specjalnych płatków, zapakowanych w praktyczną puszkę ułatwiającą ich wyjmowanie.

Dla lepszej przyczepności lakieru do paznokci Striplac

Użyj płatka czyszczącego, aby optymalnie przygotować paznokcie do pomalowania na wybrany kolor. Lakier Striplac lepiej przylega do optymalnie oczyszczonych paznokci. Po nałożeniu kolorowego lakieru Striplac można usunąć warstwę potu za pomocą płatków oczyszczających Alessandro. Nadaje to makijażowi paznokci atrakcyjny połysk. Specjalne płatki wydzielają również przyjemny brzoskwiniowy zapach. Wystarczy ostrożnie przetrzeć powierzchnię paznokcia płatkiem przed nałożeniem lakieru. Do końcowego czyszczenia po nałożeniu ostatniej warstwy lakieru, użyj płatków, aby ostrożnie i dokładnie zetrzeć warstwę inhibitora po utwardzeniu ostatniej warstwy za pomocą Twin Coat.
Składniki
ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), LINALOOL
0,0
0
Oceny klientów

Nasz serwis dla Ciebie

** Szczegółowe warunki promocji znajdziesz w swoim osobistym newsletterze powitalnym

*Nie podlega wymianie na gotówkę. Nie łączy się z innymi promocjami. Oferta obowiązuje do 17.04.2024, nie dotyczy produktów z wyprzedaży, kart podarunkowych i marek Acqua di Parma, Bond No. 9, Chanel, Dior, Drunk Elephant, Eisenberg, Kilian Paris, Rituals, Rosendo-Mateu i artykułów z oznaczeniem Luxury. Bez ustalonej minimalnej wartości zamówienia. Publikowanie kodu jest zabronione. Parfümerie Akzente GmbH, VAT UE DE813307548 AG Stgt. HRB 581012

Sposoby płatności


Kupuj doskonale

Bezpieczne zakupy

Partnerzy transportowi

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube