0
(0)
Wybierz do 2 próbek za darmo
BPERFECT SamoopalaczFor Face and Body
Body Talk - połyskujący puder Lustre Powder
Dostępny
Nr art.
oder direkt mit
Nasze Najważniejsze Punkty
- Oczekiwana dostawa z GLSsob. 27.12 do wt. 30.12
- Darmowa wysyłka zwrotnaDo 180 dni
- Bezpłatna wysyłka
- Sposoby płatności
Body Talk - Shimmering Lustre Powder For Face and Body marki BPERFECT to wysokiej jakości samoopalacz z efektem połysku, który możesz stosować zarówno na specjalne okazje, jak i na co dzień. Producent opisuje kolor jako posiadający elegancki złoty/brązowy połysk. Dzięki wysokiej jakości samoopalaczowi w każdej chwili możesz wyczarować ten kolor na swoim ciele i twarzy.
Z
Body Talk - Shimmering Lustre Powder For Face and Body od BPERFECT
wybierasz wysokiej jakości produkt, który łączy się ze skórą natychmiast po aplikacji. Zapobiega to powstawaniu irytujących plam, które często pojawiają się podczas stosowania samoopalaczy. W przypadku stosowania Body Talk - Shimmering Lustre Powder For Face and Body od BPERFECT takie problemy nie występują. Konsystencja samoopalacza jest miękka i natychmiast wchłania się w skórę. Efekt po aplikacji jest bardzo naturalny. Samoopalacz można nosić przez cały dzień i poprawiać wygląd swojej skóry. Nie widać, że zdecydowałaś się na kosmetyk. Samoopalacz otrzymujesz w małej, praktycznej puszce. Można ją szczelnie zamknąć, dzięki czemu produkt kosmetyczny można nosić także w torebce. Do nakładania produktu należy używać gąbki kosmetycznej lub pędzla.nazwa
Body Talk - połyskujący puder Lustre Powder, For Face and BodyLinia
SamoopalaczLinia
Ciało
Przed nałożeniem samoopalacza na ciało należy ogolić skórę wieczorem poprzedniego dnia i złuszczyć ją w dniu aplikacji. Po usunięciu szorstkich plam i martwych komórek skóry opalenizna będzie wyglądać wyjątkowo równomiernie. Następnie należy posmarować suche obszary skóry na łokciach, piętach, kolanach i dłoniach lekkim balsamem do ciała. Teraz możesz kontynuować nakładanie samoopalacza. Nakładaj go od nóg okrężnymi ruchami w kierunku górnej części ciała. Ruchy okrężne rozprowadzają samoopalacz szczególnie równomiernie. Jeśli nadal pojawiają się plamy, można wyrównać efekt kolejną aplikacją następnego dnia. Podczas aplikacji należy nosić rękawiczki samoopalające, aby chronić dłonie i paznokcie przed przebarwieniami.
TALC, MICA, SILICA, METHICONE, ETHYLHEXYL PALMITATE, MAGNESIUM MYRISTATE, SILICONE, MAGNESIUM ALUMINUM SILICATE, PHENOXYETHANOL. MAY CONTAIN: CI 77891, CI 77491 ,CI 77492, CI 77499.
Nasi klienci mówią o Samoopalacz
0,0
(0)
Oceny klientów
Filter
*Zawiera oceny miedzynarodowych sklepów parfumdreams. Oceny nie sa weryfikowane pod katem autentycznosci
Propozycje dla Ciebie
To także może Cię zainteresować

















