Kwiatowe zapachy dla Niej Świeże zapachy dla Niego Twoje włosy w wiosennym nastroju Przewodnik pielęgnacji Makijaż wiosennego przebudzenia Wiosenne trendy

Wiosenne trendy

Trend Natural

Naturalny look i minimalizm na skórze to centralne trendy roku 2022. Ten trend kosmetyczny funkcjonuje również pod nazwą Skinimalizm. Powrót do naturalnego piękna i stylizacje no-make-up cieszą się pełnią uwagi. Pożegnaj grube warstwy makijażu i odsłoń swoje słodkie piegi! Dodatkowo, istotny wpływ na branżę kosmetyczną mają wartości ekologiczne, zrównoważony rozwój i opakowania nadające się do recyklingu.

Glowy Skin Trend

Promienna skóra, cudownie gładka i odbijająca światło. Aby zachować ten młodzieńczy blask kluczowe jest odwołanie się do produktów, które w swoim składzie mają np. kwas hialuronowy. Płynne konsystencje i lekkie podkłady zapewniają optymalne rezultaty.

Trend All-in-one

Połączenie efektu pielęgnacji i makijażu w jednym produkcie to absolutny trend roku 2022. Zaoszczędź czas i skorzystaj z tych niezawodnych rozwiązań na wiele problemów jednocześnie. Dzięki temu błyskawicznie wyczarujesz fantastyczny look, nawet gdy czas Cię goni.

Catchy Lip Trend

Intensywne kolory, które dodają ustom blasku! Wyraź siebie w 2022 roku za pomocą tych kluczowych trendów makijażowych, obok których nie sposób przejść obojętnie! Postaw na efekt Catchy Lips i rozpocznij dzień w doskonałym nastroju!