Fashion Week w parfumdreams

Jesteś gotowa na stylizację w klimacie tygodnia mody w Mediolanie? Mamy dla Ciebie bogaty wybór produktów do makijażu i włosów. Od szminki w odcieniu intensywnej czerwieni po rozświetlacz - tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby poczuć się jak modelka na wybiegu.
A co najlepsze? Przez określony czas otrzymasz rabat do90zł na Twoje zamówienie, aby stworzyć perfekcyjny look w absolutnie najlepszej cenie.

 
50,00 zł *
 
Odbierz kod rabatowy
* Minimalna wartość zamówienia 300 zł
Ważna do 27.02.2023 włącznie
 
70,00 zł *
 
Odbierz kod rabatowy
* Minimalna wartość zamówienia 400 zł
Ważna do 27.02.2023 włącznie
 
90,00 zł *
 
Odbierz kod rabatowy
* Minimalna wartość zamówienia 500 zł
Ważna do 27.02.2023 włącznie
 

Minimalna wartość zamówienia: 300zł przy rabacie 50zł, 400zł przy rabacie 70zł i 500zł przy rabacie 90zł. Nie podlega wymianie na gotówkę. Nie łączy się z innymi promocjami. Do wykorzystania do 27.02.2023r. Tylko jeden kod na jedno gospodarstwo domowe. Nie dotyczy artykułów z wyprzedaży, kart podarunkowych, marek Baobab, Chanel, Creed, Emil Élise, Initio, Kevin Murphy, Montale, Mancera, Parfums de Marly, Pierre Guillaume, Tom Ford & Xerjoff Publikowanie kodu jest zabronione. Parfümerie Akzente GmbH, VAT ID No. DE813307548 AG Stgt. HRB 581012

 

Stwórz look na parfumdreams Fashion Week

Funky Eyes

Srebro, złoto, a może kolor? Kolorowy makijaż oczu wreszcie powrócił! Do Twojej dyspozycji jest cała paleta cieni do powiek, spośród których możesz wybrać te zestawienia kolorystyczne, które lubisz najbardziej. Funky eyes look dyskretnie uzupełnisz transparentnym błyszczykiem i cienkim eyelinerem. Tuszem do rzęs zwiększającym objętość - mile widziany z dodatkiem brokatu - zdecydowanie podkreślisz swoje spojrzenie.

Wet Look

Wet look cieszy się aktualnie ogromną popularnością. Teraz jednak przechodzi pewną metamorfozę. Włosów nie nosimy już rozpuszczonych z zaakcentowanym przedziałkiem na środku. Zamiast tego, czeszemy je do tyłu i związujemy na karku - w neutralnym biznesowym stylu. Taka stylizacja sprawia, że wyglądasz lekko i swobodnie, ale z pazurem.

Niech świat stanie się Twoim wybiegiem - idealne produkty do makijażu